Panattoni zakupił grunt pod City Logistics Warsaw VI

23 lutego 2021

Panattoni zakupił grunt pod City Logistics Warsaw VI

Spis treści

Panattoni zakupił działkę na Targówku Fabrycznym pod swój ósmy park miejski w Warszawie - City Logistics Warsaw VI - o powierzchni 18 000 mkw.

Deweloper zakupił w Warszawie grunt pod swoją ósmą inwestycję w formule parku miejskiego. Tym razem stawia na Targówek Fabryczny, gdzie wybuduje City Logistics Warsaw VI. Będzie to idealne miejsce do obsługi mieszkańców Pragi oraz Śródmieścia.

Na warszawskim Targówku Przemysłowym powstanie nowa inwestycja Panattoni – to kameralny budynek o powierzchni ok. 18 000 mkw. z dobrą komunikacją miejską. Usytuowanie parku pozwala na szybki dostęp zarówno do centrum Warszawy, jak i do tras wylotowych, udowadniając, że miejskie lokalizacje nadal cieszą się dużym zainteresowaniem najemców - komentuje Renata Krzyżanowska, Starszy Negocjator w Cushman & Wakefield.

Magazyny w Warszawie

City Logistics Warsaw VI to centrum magazynowe przeznaczone logistyce miejskiej. Jego powierzchnia wyniesie 18 000 mkw., z czego 2 000 mkw. przeznaczone będzie na biura. Inwestycja znajdować się będzie przy ul. Księżnej Anny na Targówku Fabrycznym. 

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Coci E-Motion zwiększa swoje możliwości produkcyjne w Warszawie

Coci E-Motion - polski producent rowerów elektrycznych - w City Logistics Warsaw IV

12 czerwca 2023
Nowy najemca w parku Prologis Park Warsaw Żerań

W nowo wybudowanym budynku parku Prologis na Żeraniu pojawił się nowy najemca. Shim-Pol wynajął ponad 1 000 mkw. powierzchni magazynowej.

28 kwietnia 2022
Worldtech Logistics Poland z nowym magazynem w rejonie Warszawy

Firma Worldtech Logistics Poland sp. z o.o. wynajęła magazyn oraz biuro o powierzchniach równych 2900 mkw., oraz 150 mkw. Przestrzenie wynajęte zostały w budynku należącym do obiektu wchodzącego w skład Centrum logistycznego Panattoni Park Warszawa-Konotopa III. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefild była odpowiedzialna za przeprowadzenie transakcji.

21 lutego 2022
Cushman & Wakefield