Panattoni zakupił grunt pod City Logistics Warsaw VI

24 lutego 2021

Panattoni zakupił działkę na Targówku Fabrycznym pod swój ósmy park miejski w Warszawie - City Logistics Warsaw VI - o powierzchni 18 000 mkw.

Deweloper zakupił w Warszawie grunt pod swoją ósmą inwestycję w formule parku miejskiego. Tym razem stawia na Targówek Fabryczny, gdzie wybuduje City Logistics Warsaw VI. Będzie to idealne miejsce do obsługi mieszkańców Pragi oraz Śródmieścia.

Na warszawskim Targówku Przemysłowym powstanie nowa inwestycja Panattoni – to kameralny budynek o powierzchni ok. 18 000 mkw. z dobrą komunikacją miejską. Usytuowanie parku pozwala na szybki dostęp zarówno do centrum Warszawy, jak i do tras wylotowych, udowadniając, że miejskie lokalizacje nadal cieszą się dużym zainteresowaniem najemców - komentuje Renata Krzyżanowska, Starszy Negocjator w Cushman & Wakefield.

Magazyny w Warszawie

City Logistics Warsaw VI to centrum magazynowe przeznaczone logistyce miejskiej. Jego powierzchnia wyniesie 18 000 mkw., z czego 2 000 mkw. przeznaczone będzie na biura. Inwestycja znajdować się będzie przy ul. Księżnej Anny na Targówku Fabrycznym. 

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Kingfisher z magazynem blisko Okęcia

Kingfisher, firma z branży „home improvement”, w marcu 2021 roku wynajęła powierzchnię magazynową w parku 7R City Flex Warsaw Airport I. W transakcji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

11 kwietnia 2021
Hillwood Targówek z artystycznym najemcą

Nowy Teatr wynajął ponad 2 000 mkw. powierzchni w Hillwood Targówek. Wprowadzi się do niej w trzecim kwartale 2021 r.

18 marca 2021
Panattoni zapowiada City Logistics Warsaw IV

Panattoni zakupił działkę, na której wybuduje kolejny park miejski - City Logistics Warsaw IV. Powierzchnia inwestycji wyniesie niecałe 40 000 mkw.

20 stycznia 2021
Cushman & Wakefield