Panattoni zakupił grunt pod City Logistics Warsaw VI

24 lutego 2021

Panattoni zakupił działkę na Targówku Fabrycznym pod swój ósmy park miejski w Warszawie - City Logistics Warsaw VI - o powierzchni 18 000 mkw.

Deweloper zakupił w Warszawie grunt pod swoją ósmą inwestycję w formule parku miejskiego. Tym razem stawia na Targówek Fabryczny, gdzie wybuduje City Logistics Warsaw VI. Będzie to idealne miejsce do obsługi mieszkańców Pragi oraz Śródmieścia.

Na warszawskim Targówku Przemysłowym powstanie nowa inwestycja Panattoni – to kameralny budynek o powierzchni ok. 18 000 mkw. z dobrą komunikacją miejską. Usytuowanie parku pozwala na szybki dostęp zarówno do centrum Warszawy, jak i do tras wylotowych, udowadniając, że miejskie lokalizacje nadal cieszą się dużym zainteresowaniem najemców - komentuje Renata Krzyżanowska, Starszy Negocjator w Cushman & Wakefield.

Magazyny w Warszawie

City Logistics Warsaw VI to centrum magazynowe przeznaczone logistyce miejskiej. Jego powierzchnia wyniesie 18 000 mkw., z czego 2 000 mkw. przeznaczone będzie na biura. Inwestycja znajdować się będzie przy ul. Księżnej Anny na Targówku Fabrycznym. 

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

TEKNOS nowym najemcą w Hillwood Targówek

TEKNOS, globalny dostawca farb, został nowym najemcą w Hillwood Targówek. Wynajął ponad 5 700 mkw.

20 lipca 2021
Artystyczny najemca w Hillwood Warszawa Targówek

W Hillwood Warszawa Targówek powierzchnię wynajęło Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Zajmie 2 000 mkw. przestrzeni magazynowej.

10 czerwca 2021
Kosmiczny najemca w Ideal Idea City Park

SENER Polska, firma branży inzynierii mechanicznej na rzecz satelitów, została nowym najemcą Ideal Idea City Park.

21 maja 2021
Cushman & Wakefield