Panattoni zapowiada City Logistics Warsaw IV

19 stycznia 2021

Panattoni zapowiada City Logistics Warsaw IV

Spis treści

Panattoni zakupił działkę, na której wybuduje kolejny park miejski - City Logistics Warsaw IV. Powierzchnia inwestycji wyniesie niecałe 40 000 mkw.

Deweloper zakupił działkę o powierzchni 8,2 ha na warszawskim Annopolu pod swoją nową inwestycję - City Logistics Warsaw IV. Jego powierzchnia wyniesie prawie 40 000 mkw. To szósty taki projekt dewelopera dedykowany logistyce miejskiej w regionie Warszawy. 

Umiejscowienie naszej nowej inwestycji na Annopolu wiąże się z szeregiem korzyści. Po pierwsze to doskonała baza dla najemców, dzięki bezpośredniemu połączeniu z Białymstokiem i Poznaniem, czy dalej z Niemcami. Po drugie, obiekt będzie doskonale skomunikowany z resztą miasta, co zagwarantuje dostęp do pracowników. Połączenia tramwajowe oraz nieodległa stacja metra Bródno pozwolą na sprawne dotarcie z niemal każdej części stolicy - komentuje Marek Dobrzycki, Managing Director z Panattoni.

Magazyny w Warszawie

City Logistics Warsaw IV to projekt parku miejskiego, który składać sie będzie z dwóch hal logistycznych. Ich łączna powierzchnia wyniesie ok. 40 000 mkw. Obiekty zlokalizowane będą tuż przy pętli tramwajowej, co zapewni sprawną komunikację pracownikom. Dodatkowo, 2 km dalej planowana jest druga linia metra - Bródno. Nieopodal inwestycji znajduje się trasa ekspresowa S8, dzięki której transport do ważnych ośrodków miejskich będzie znacznie ułatwiony.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Coci E-Motion zwiększa swoje możliwości produkcyjne w Warszawie

Coci E-Motion - polski producent rowerów elektrycznych - w City Logistics Warsaw IV

12 czerwca 2023
Nowy najemca w parku Prologis Park Warsaw Żerań

W nowo wybudowanym budynku parku Prologis na Żeraniu pojawił się nowy najemca. Shim-Pol wynajął ponad 1 000 mkw. powierzchni magazynowej.

28 kwietnia 2022
Worldtech Logistics Poland z nowym magazynem w rejonie Warszawy

Firma Worldtech Logistics Poland sp. z o.o. wynajęła magazyn oraz biuro o powierzchniach równych 2900 mkw., oraz 150 mkw. Przestrzenie wynajęte zostały w budynku należącym do obiektu wchodzącego w skład Centrum logistycznego Panattoni Park Warszawa-Konotopa III. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefild była odpowiedzialna za przeprowadzenie transakcji.

21 lutego 2022
Cushman & Wakefield