VGL zostanie na dłużej w Mapletree Park Gdańsk

13 stycznia 2021

Firma VGL Distribution Services przedłużyła swoją umowę najmu w Mapletree Park Gdańsk. Najemca zajmuje 12 300 mkw. powierzchni logistycznej.

VGL Distribution Services, firma oferująca usługi spedycji morskiej, lotniczej, kolejowej i drogowej, zarzadzania łańcuchem dostaw i logistyki magazynowej, przedłużyła swoją umowę najmu powierzchni w ramach Mapletree Park Gdańsk. Logistyka działa na 12 300 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej.

Magazyny w Trójmieście

Mapletree Park Gdańsk to inwestycja centrum logistycznego składającego się z trzech hal magazynowych o łącznej powierzchni około 90 000 mkw. Park zlokalizowany jest w gdańskiej dzielnicy Kokoszki, dzięki czemu pracownicy mają dostęp do komunikacji miejskiej. W małej odległości znajduje się obwodnica Trójmiasta. W pobliżu jest również międzynarodowe lotnisko - Port Lotniczy Gdańsk-Rębiechowo oraz port morski.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

52 000 mkw. magazynu dla Globalway w Gdańsku

Globalway wynajęło całą powierzchnię w Panattoni Park Tricity East IV. Najemca wprowadzi się już w pierwszym kwartale 2021 roku.

11 września 2020
PEKAES zadomowi się w Panattoni Park Gdańsk Airport

Deweloper rozbudowuje Panattoni Park Gdańsk Airport dla firmy PEKAES. Najemca zajmie 11 500 mkw. magazynu, a wprowadzi się do niego w marcu 2021 roku.

24 sierpnia 2020
LPP zostaje na dłużej w Tristar Gdańsk

LPP przedłuża umowę najmu w Trójmieście. Dotyczy ona 6 100 mkw. w parku należącym do Tristan Capital Partners i White Star Real Estate - Tristar Gdańsk.

09 lipca 2020
Cushman & Wakefield