VGL zostanie na dłużej w Mapletree Park Gdańsk

12 stycznia 2021

VGL zostanie na dłużej w Mapletree Park Gdańsk

Spis treści

Firma VGL Distribution Services przedłużyła swoją umowę najmu w Mapletree Park Gdańsk. Najemca zajmuje 12 300 mkw. powierzchni logistycznej.

VGL Distribution Services, firma oferująca usługi spedycji morskiej, lotniczej, kolejowej i drogowej, zarzadzania łańcuchem dostaw i logistyki magazynowej, przedłużyła swoją umowę najmu powierzchni w ramach Mapletree Park Gdańsk. Logistyka działa na 12 300 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej.

Magazyny w Trójmieście

Mapletree Park Gdańsk to inwestycja centrum logistycznego składającego się z trzech hal magazynowych o łącznej powierzchni około 90 000 mkw. Park zlokalizowany jest w gdańskiej dzielnicy Kokoszki, dzięki czemu pracownicy mają dostęp do komunikacji miejskiej. W małej odległości znajduje się obwodnica Trójmiasta. W pobliżu jest również międzynarodowe lotnisko - Port Lotniczy Gdańsk-Rębiechowo oraz port morski.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Amerykański producent hełmów bojowych z przestrzenią w 7R City Park Gdańsk Airport I

Firma Galvion, specjalizująca się w zaawansowanych systemach wyposażenia taktycznego, wynajęła powierzchnię o wielkości około 3,6 tys. mkw. w 7R City Park Gdańsk Airport I. W tym miejscu zostanie zlokalizowana nie tylko hala do produkcji i montażu hełmów bojowych, lecz także zaplecze zajmujące się obsługą, wsparciem, modernizacją oraz szkoleniami.

19 marca 2024
Panattoni Park Tricity East V: Inwestycja w Regionie Portu Gdańskiego

Panattoni rozwija Panattoni Park Tricity East V o powierzchni 50 000 mkw. w regionie Pomorza z pomocą finansowania w wysokości 32 mln euro od mBanku, umożliwiając firmie Regesta otwarcie największego centrum logistycznego w Polsce.

19 października 2023
NEFAB Packaging Poland rozpoczyna ekspansję na Pomorzu

Zaczyna się nowy rozdział dla NEFAB Packaging Poland, dostawcy kompleksowych rozwiązań logistycznych i opakowaniowych, który właśnie zakończył procedurę wynajmu blisko 11 000 mkw. powierzchni przemysłowo-magazynowej w CTPark Gdańsk Port.

08 sierpnia 2023
Cushman & Wakefield