VGL zostanie na dłużej w Mapletree Park Gdańsk

13 stycznia 2021

VGL zostanie na dłużej w Mapletree Park Gdańsk
Firma VGL Distribution Services przedłużyła swoją umowę najmu w Mapletree Park Gdańsk. Najemca zajmuje 12 300 mkw. powierzchni logistycznej.

VGL Distribution Services, firma oferująca usługi spedycji morskiej, lotniczej, kolejowej i drogowej, zarzadzania łańcuchem dostaw i logistyki magazynowej, przedłużyła swoją umowę najmu powierzchni w ramach Mapletree Park Gdańsk. Logistyka działa na 12 300 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej.

Magazyny w Trójmieście

Mapletree Park Gdańsk to inwestycja centrum logistycznego składającego się z trzech hal magazynowych o łącznej powierzchni około 90 000 mkw. Park zlokalizowany jest w gdańskiej dzielnicy Kokoszki, dzięki czemu pracownicy mają dostęp do komunikacji miejskiej. W małej odległości znajduje się obwodnica Trójmiasta. W pobliżu jest również międzynarodowe lotnisko - Port Lotniczy Gdańsk-Rębiechowo oraz port morski.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Frisco.pl najemcą 7R City Flex Gdańsk II

Sklep Frisco.pl wynajął magazyn w Kowalach. Zajął 3 500 mkw. w ramach 7R City Flex Gdańsk II.

11 kwietnia 2022
Operacje e-commerce LPP z magazynu Panattoni Park Tricity South II

LPP, największa firma odzieżowa w regionie CEE, wynajęła 64 000 mkw. w ramach trójmiejskiego parku Panattoni. Operacje na powierzchni rozpoczną się w kwietniu 2022 r.

13 października 2021
Powstanie nowy terminal głębokowodny w Gdańsku - Baltic Hub 3

DCT Gdańsk wybuduje nowy terminal, Baltic Hub 3, który zwiększy jego możliwości przeładunkowe o połowę. Rozpoczęcie prac planowane jest na II połowę 2022 roku.

28 lipca 2021
Cushman & Wakefield