Szlachetna Paczka w warszawskim magazynie SEGRO

01 grudnia 2020

W połowie grudnia SEGRO Business Park Warsaw, Okęcie zyska nowego "najemcę". Zostanie nim Szlachetna Paczka, której deweloper udostępni 1500 mkw. powierzchni.

SEGRO Business Park Warsaw, Okęcie zamieni się w ważny punkt na mapie sieci dystrybucyjnej Św. Mikołaja. Świętym w tym roku będzie Szlachetna Paczka - inicjatywa wspierająca będące w potrzebie rodziny z całej Polski. Darczyńcy będą mogli wesprzeć inicjatywę, dostarczając paczki z prezentami do magazynu SEGRO. Na miejscu pracować będą wolontariusze, którzy odpowiedzialni będą za przyjęcie paczek i dostarczenie im potrzebującym.

To kolejny raz, gdy SEGRO wspiera akcje charytatywne, udostępniając powierzchnię w swoich parkach. W kwietniu 2020 roku deweloper udostępnił swoją przestrzeń na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - fundacja przechowywała wówczas w parku sprzęt ochrony osobistej i wyposażenie medyczne dla szpitali.

– SEGRO od lat angażuje się w działania charytatywne. Tym razem jesteśmy dumni, że możemy wesprzeć wyjątkową inicjatywę, jaką jest Szlachetna Paczka. Podobnie jak w zeszłym roku, nasi pracownicy postanowili czynnie włączyć się w akcję i przygotować świąteczny podarunek dla jednej z rodzin. Niesienie pomocy jest jednym z filarów naszej firmy. W związku z tym, z przyjemnością włączamy się w akcje społeczne oraz charytatywne, jednocześnie zachęcając do tego inne firmy z branży – komentuje Magdalena Szulc, Dyrektor SEGRO na Europę Centralną.

Parki magazynowe w Warszawie

SEGRO Business Park Warsaw, Okęcie to park oferujący wysokiej jakości powierzchnię magazynowo-biurową, położony przy ul. Działkowej na warszawskim Okęciu. Biura klasy A są bezpośrednio przyległe do magazynu z parteru, a samo centrum zlokalizowane jest zaledwie o 10 minut drogi z portu lotniczego im. Fryderyka Chopina, w pobliżu skrzyżowania dróg ekspresowych S2 i S8.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Panattoni zapowiada City Logistics Warsaw IV

Panattoni zakupił działkę, na której wybuduje kolejny park miejski - City Logistics Warsaw IV. Powierzchnia inwestycji wyniesie niecałe 40 000 mkw.

20 stycznia 2021
Kaishan nowym najemcą w Ideal Ideal City Park

Grupa Kaishan, producent sprężarek powietrza, dołączyła do grona najemców warszawskiego parku Ideal Idea City Park.

20 października 2020
TheBalm z centrum logistycznym w Ideal Idea City Park

W Ideal Idea City Park swoje centrum logistyczne otworzy firma kosmetyczna theBalm. Budynek dla najemcy jest już w ostatniej fazie wykończeniowej.

16 września 2020
Cushman & Wakefield