Szlachetna Paczka w warszawskim magazynie SEGRO

30 listopada 2020

Szlachetna Paczka w warszawskim magazynie SEGRO

Spis treści

W połowie grudnia SEGRO Business Park Warsaw, Okęcie zyska nowego "najemcę". Zostanie nim Szlachetna Paczka, której deweloper udostępni 1500 mkw. powierzchni.

SEGRO Business Park Warsaw, Okęcie zamieni się w ważny punkt na mapie sieci dystrybucyjnej Św. Mikołaja. Świętym w tym roku będzie Szlachetna Paczka - inicjatywa wspierająca będące w potrzebie rodziny z całej Polski. Darczyńcy będą mogli wesprzeć inicjatywę, dostarczając paczki z prezentami do magazynu SEGRO. Na miejscu pracować będą wolontariusze, którzy odpowiedzialni będą za przyjęcie paczek i dostarczenie im potrzebującym.

To kolejny raz, gdy SEGRO wspiera akcje charytatywne, udostępniając powierzchnię w swoich parkach. W kwietniu 2020 roku deweloper udostępnił swoją przestrzeń na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - fundacja przechowywała wówczas w parku sprzęt ochrony osobistej i wyposażenie medyczne dla szpitali.

– SEGRO od lat angażuje się w działania charytatywne. Tym razem jesteśmy dumni, że możemy wesprzeć wyjątkową inicjatywę, jaką jest Szlachetna Paczka. Podobnie jak w zeszłym roku, nasi pracownicy postanowili czynnie włączyć się w akcję i przygotować świąteczny podarunek dla jednej z rodzin. Niesienie pomocy jest jednym z filarów naszej firmy. W związku z tym, z przyjemnością włączamy się w akcje społeczne oraz charytatywne, jednocześnie zachęcając do tego inne firmy z branży – komentuje Magdalena Szulc, Dyrektor SEGRO na Europę Centralną.

Parki magazynowe w Warszawie

SEGRO Business Park Warsaw, Okęcie to park oferujący wysokiej jakości powierzchnię magazynowo-biurową, położony przy ul. Działkowej na warszawskim Okęciu. Biura klasy A są bezpośrednio przyległe do magazynu z parteru, a samo centrum zlokalizowane jest zaledwie o 10 minut drogi z portu lotniczego im. Fryderyka Chopina, w pobliżu skrzyżowania dróg ekspresowych S2 i S8.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Coci E-Motion zwiększa swoje możliwości produkcyjne w Warszawie

Coci E-Motion - polski producent rowerów elektrycznych - w City Logistics Warsaw IV

12 czerwca 2023
Nowy najemca w parku Prologis Park Warsaw Żerań

W nowo wybudowanym budynku parku Prologis na Żeraniu pojawił się nowy najemca. Shim-Pol wynajął ponad 1 000 mkw. powierzchni magazynowej.

28 kwietnia 2022
Worldtech Logistics Poland z nowym magazynem w rejonie Warszawy

Firma Worldtech Logistics Poland sp. z o.o. wynajęła magazyn oraz biuro o powierzchniach równych 2900 mkw., oraz 150 mkw. Przestrzenie wynajęte zostały w budynku należącym do obiektu wchodzącego w skład Centrum logistycznego Panattoni Park Warszawa-Konotopa III. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefild była odpowiedzialna za przeprowadzenie transakcji.

21 lutego 2022
Cushman & Wakefield