MLP Wrocław rozrasta się o nową halę magazynową. Zbuduje ją FB Antczak

15 lipca 2018

MLP Wrocław rozrasta się o nową halę magazynową. Zbuduje ją FB Antczak

Spis treści

Podwrocławski park MLP Group rozrasta się nową halę magazynową, którą zbuduje FB Antczak. Nowy budynek będzie miał powierzchnię około 9 500 mkw.

Jak podaje komunikat, inwestycja we Wrocławiu jest trzecim projektem realizowanym wspólnie przez dewelopera i FB Antczak – firmy współpracowały wcześniej przy budowie parków: MLP Pruszków II oraz MLP Lublin.

MLP Wrocław to park logistyczny położony w Mirkowie i jest oddalony 14 km od stolicy Dolnego Śląska. Docelowo oferować będzie pięć nowoczesnych budynków magazynowych o łącznej powierzchni ponad 66 000 mkw., z możliwością dostosowania jej do potrzeb produkcji lekkiej.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Nowa inwestycja MLP na Dolnym Śląsku

MLP Group rozpoczyna budowę nowego centrum logistycznego w południowo-zachodniej części kraju. Oferta powierzchni magazynowych na dolnośląskim rynku zostanie poszerzona o MLP Zgorzelec. Docelowa inwestycja będzie mogła zaoferować obiekty o łącznej powierzchni 50 tys. mkw.

07 marca 2024
Hillwood i PHN - kroki ku nowej inwestycji

Hillwood Polska i Polski Holding Nieruchomości pracują nad stworzeniem wspólnego podmiotu, który będzie odpowiedzialny za realizację nowej inwestycji w Zgorzelcu. Firmy czekają na decyzję prezesa UOKiK.

30 stycznia 2024
Nowa inwestycja 7R z własnym magazynem energii

Deweloper 7R postanowił wyposażyć 7R Park Wrocław West II, który powstaje Kątach Wrocławskich, w magazyn energii. Jest to niecodzienne rozwiązanie w tego typu obiektach.

12 stycznia 2024
Cushman & Wakefield