Kaishan nowym najemcą w Ideal Ideal City Park

20 października 2020

Kaishan nowym najemcą w Ideal Ideal City Park
Grupa Kaishan, producent sprężarek powietrza, dołączyła do grona najemców warszawskiego parku Ideal Idea City Park.

Kaishan to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją wyrobów do sprężania gazów. W centrum Ideal Idea City Park otworzy swój 19. zakład produkcyjny na świecie, zajmując dwa moduły w hali H1.

Naszym zadaniem jest rozwój sieci sprzedaży sprężarek na terenie  Europy, Azji Środkowej i Rosji. Kaishan konsekwentnie rozwija swoją działalność na całym świecie. Jesteśmy dumni z tego, że to właśnie Polska – i City Park w Raszynie – została wybrana na centrum rozwoju naszej firmy w Europie i Azji Środkowej - komentuje Marek Cieślak, dyrektor zarządzający Kaishan Europe.

Znajdująca się na granicy Warszawy i Raszyna inwestycja Ideal Idea Formad jest na ostatniej fazie prac wykończeniowych oraz zagospodarowania terenu.

Parki magazynowe w Warszawie

Ideal Idea City Park to nowoczesne centrum logistyczne, na które składać będą się cztery budynki o łącznej powierzchni magazynowej ponad 17 000 mkw.

Inwestycja zlokalizowana jest tuż przy obwodnicy Warszawy, blisko Lotniska im. Fryderyka Chopina. Dodatkowym atutem położenia parku jest dogodny dojazd komunikacją miejską.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Nowy najemca w parku Prologis Park Warsaw Żerań

W nowo wybudowanym budynku parku Prologis na Żeraniu pojawił się nowy najemca. Shim-Pol wynajął ponad 1 000 mkw. powierzchni magazynowej.

28 kwietnia 2022
Worldtech Logistics Poland z nowym magazynem w rejonie Warszawy

Firma Worldtech Logistics Poland sp. z o.o. wynajęła magazyn oraz biuro o powierzchniach równych 2900 mkw., oraz 150 mkw. Przestrzenie wynajęte zostały w budynku należącym do obiektu wchodzącego w skład Centrum logistycznego Panattoni Park Warszawa-Konotopa III. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefild była odpowiedzialna za przeprowadzenie transakcji.

21 lutego 2022
Firma Compulocks Logistics EU z nowym magazynem na terenie Warszawy

Compulocks Logistics EU sp. z o.o. wynajął 870 mkw. powierzchni magazynowej i 145 mkw. powierzchni biurowej w obiekcie Diamond Business Park Ursus. Klienta reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

11 lutego 2022
Cushman & Wakefield