Kaishan nowym najemcą w Ideal Ideal City Park

20 października 2020

Grupa Kaishan, producent sprężarek powietrza, dołączyła do grona najemców warszawskiego parku Ideal Idea City Park.

Kaishan to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją wyrobów do sprężania gazów. W centrum Ideal Idea City Park otworzy swój 19. zakład produkcyjny na świecie, zajmując dwa moduły w hali H1.

Naszym zadaniem jest rozwój sieci sprzedaży sprężarek na terenie  Europy, Azji Środkowej i Rosji. Kaishan konsekwentnie rozwija swoją działalność na całym świecie. Jesteśmy dumni z tego, że to właśnie Polska – i City Park w Raszynie – została wybrana na centrum rozwoju naszej firmy w Europie i Azji Środkowej - komentuje Marek Cieślak, dyrektor zarządzający Kaishan Europe.

Znajdująca się na granicy Warszawy i Raszyna inwestycja Ideal Idea Formad jest na ostatniej fazie prac wykończeniowych oraz zagospodarowania terenu.

Parki magazynowe w Warszawie

Ideal Idea City Park to nowoczesne centrum logistyczne, na które składać będą się cztery budynki o łącznej powierzchni magazynowej ponad 17 000 mkw.

Inwestycja zlokalizowana jest tuż przy obwodnicy Warszawy, blisko Lotniska im. Fryderyka Chopina. Dodatkowym atutem położenia parku jest dogodny dojazd komunikacją miejską.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

TheBalm z centrum logistycznym w Ideal Idea City Park

W Ideal Idea City Park swoje centrum logistyczne otworzy firma kosmetyczna theBalm. Budynek dla najemcy jest już w ostatniej fazie wykończeniowej.

16 września 2020
Nowy park miejski w stolicy - City Logistics Warsaw V

Panattoni wybuduje City Logistics Warsaw V w warszawskim Rembertowie. Deweloper dostarczy 11 000 mkw. powierzchni magazynowej.

03 września 2020
Budowlany e-commerce: Castorama wprowadza własne automaty paczkowe

Castorama wprowadziła nową opcję dostawy swoich produktów - CastoMaty. Pierwszy z nich został postawiony w Warszawie przy ul. Popularnej.

21 sierpnia 2020
Cushman & Wakefield