Kielce z nowym parkiem magazynowym. 7R inwestuje w województwie świętokrzyskim

26 lipca 2018

Kielce z nowym parkiem magazynowym. 7R inwestuje w województwie świętokrzyskim

Spis treści

7R Park Kielce to najnowszy projekt spółki 7R S.A., który powstanie przy drodze ekspresowej S7 i węźle Kielce Południe. W ramach inwestycji zostaną wybudowane dwie hale magazynowe o łącznej powierzchni ponad 60 tys. mkw.

W obiekcie zostaną zastosowane rozwiązania energooszczędne, m.in. oświetlenie LED. Budynek będzie posiadał wysoki standard ochrony przeciwpożarowej. Oddanie do użytku 7R Park Kielce planowane jest na 1 kwartał 2019 roku.

Rozpoczęliśmy realizację naszej najnowszej inwestycji w województwie świętokrzyskim. Dużym atutem nowo powstającego magazynu jest lokalizacja - obiekt położony będzie przy drodze ekspresowej i węźle komunikacyjnym, blisko centrum miasta, co zapewnia dostępność do wykwalifikowanej siły roboczej i dogodny dojazd. Tak jak w naszych poprzednich projektach wychodzimy naprzeciw indywidualnym wymaganiom najemców, umożliwiając m.in. dostosowanie obiektu do prowadzenia lekkiej produkcji czy też operacji logistycznych poprzez zapewnienie udogodnień takich jak ponadstandardowa liczba doków. Obserwujemy duże zainteresowanie wynajmem powierzchni na terenie inwestycji i już niebawem będziemy mogli poinformować o pierwszych transakcjach najmu - komentuje Maciej Krawiecki, Leasing Director 7R SA.

Deweloper 7R w 2018 roku stawia na intensywny rozwój. Obecnie w realizacji posiada 400 tys. mkw. na terenie całej Polski. Wśród realizacji znajdują się zarówno inwestycje typu Big Box jak i obiekty typu Small Business Unit, które wejdą w skład sieci 7R City Flex.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Obiekt FedEx Express w Kielcach wspiera lokalne firmy w ekspansji na światowe rynki

FedEx Express, firma transportu ekspresowego, ogłosiła otwarcie nowego obiektu magazynowo-biurowego w Kielcach.

14 sierpnia 2023
W Świętokrzyskiem powstaje drugi magazyn 7R Park Kielce

Deweloper rozpoczął budowę drugiego budynku 7R Park Kielce. Inwestycja, której realizacja zakończy się w III kw. 2019 r., będzie liczyć ponad 60 000 mkw.

29 maja 2019
Umowa na realizację 7R Park Kielce podpisana. Budowa ruszy jeszcze w tym roku!

Budowa 7R Park Kielce ma się rozpocząć jeszcze pod koniec bieżącego roku. Zlokalizowane w Chęcinach centrum dystrybucyjne liczyć będzie ponad 74 tys. mkw. Pierwsza część inwestycji dostarczona zostanie już w czerwcu 2019 roku.

14 listopada 2018
Cushman & Wakefield