W Świętokrzyskiem powstaje drugi magazyn 7R Park Kielce

29 maja 2019

W Świętokrzyskiem powstaje drugi magazyn 7R Park Kielce

Spis treści

Deweloper rozpoczął budowę drugiego budynku 7R Park Kielce. Inwestycja, której realizacja zakończy się w III kw. 2019 r., będzie liczyć ponad 60 000 mkw.

7R Park Kielce docelowo będzie oferował dwie hale magazynowe klasy A o łącznej powierzchni ponad 60 000 mkw. Pierwszy budynek (o wielkości 23 000 mkw.) zostanie oddany do użytkowania w czerwcu 2019 roku. Nowa hala 7R Park Kielce zostanie dostosowana do potrzeb najemcy - dotyczy to m.in. wzmocnienia nośności posadzki, przygotowanie wielopoziomowej antresoli czy podniesienie wysokości budynku do 12 metrów.

- Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak dynamicznie zmienia się branża e-commerce i jak szybko w związku z tym mogą się zmieniać potrzeby naszych klientów – powiedział Maciej Krawiecki, Leasing Director 7R SA.

Drugi obiekt powstanie do końca IV kwartału, a pierwszym najemcą z powierzchnią w nim będzie firma myBOX Logistics - spółka bedąca jest własnością Marketing Investment Group (MIG), do której należą m.in. marki Sizeer, 50style, Symbiosis, Timberland, Umbro oraz sklepy e-commerce tych marek w regionie CEE. MIG jest również dystrybutorem hurtowym na rynku polskim następujących marek:  Timberland, New Era, Lotto, Umbro oraz linii obuwniczej Lacoste.

Planujesz inwestycję w Specjalnych Strefach Ekonomicznych? Sprawdź kalkulator Pomocy Publicznej w SSE >>

Stolica województwa świętokrzyskiego jest ciekawym miejscem do inwestycji, z uwagi na prężnie działające strefy ekonomiczne, parki technologiczne czy inkubatory przedsiębiorczości. Jak zauważa deweloper, z uwagi na dostępność wykwafilikowanej kadry pracowniczej jest to również doskonały region dla firm zajmujących się biznesem e-commerce.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Obiekt FedEx Express w Kielcach wspiera lokalne firmy w ekspansji na światowe rynki

FedEx Express, firma transportu ekspresowego, ogłosiła otwarcie nowego obiektu magazynowo-biurowego w Kielcach.

14 sierpnia 2023
Umowa na realizację 7R Park Kielce podpisana. Budowa ruszy jeszcze w tym roku!

Budowa 7R Park Kielce ma się rozpocząć jeszcze pod koniec bieżącego roku. Zlokalizowane w Chęcinach centrum dystrybucyjne liczyć będzie ponad 74 tys. mkw. Pierwsza część inwestycji dostarczona zostanie już w czerwcu 2019 roku.

14 listopada 2018
Kielce z nowym parkiem magazynowym. 7R inwestuje w województwie świętokrzyskim

7R Park Kielce to najnowszy projekt spółki 7R S.A., który powstanie przy drodze ekspresowej S7 i węźle Kielce Południe. W ramach inwestycji zostaną wybudowane dwie hale magazynowe o łącznej powierzchni ponad 60 tys. mkw.

26 lipca 2018
Cushman & Wakefield