Nowy park miejski w stolicy - City Logistics Warsaw V

03 września 2020

Panattoni wybuduje City Logistics Warsaw V w warszawskim Rembertowie. Deweloper dostarczy 11 000 mkw. powierzchni magazynowej.

Po prawej stronie Wisły powstanie nowa inwestycja Panattoni Europe - City Logistics Warsaw V. Park zlokalizowany będzie w warszawskim Rembertowie. Jego powierzchnia wyniesie ponad 11 047 mkw. Będzie to park miejski z modułami typu SBU (Small Business Units) zaczynającymi się od 1 080 mkw. Budowa obiektu zakończy się w drugim kwartale 2021 roku.

Zapotrzebowanie na powierzchnię typu Small Business Units na warszawskim rynku magazynowym stale rośnie. Panattoni City Logistics Warsaw V to kolejne rozwiązanie z mniejszymi modułami, których na wschodzie stolicy niewiele. Położenie po prawej stronie Wisły to krok w kierunku równowagi dla magazynów zlokalizowanych po tej stronie miasta, dający ciekawą możliwość relokacji pobliskim przedsiębiorcom - komentuje Tomasz Bulej, Młodszy Negocjator w Cushman & Wakefield.

Magazyny w Warszawie

City Logistics Warsaw V położony będzie 10 km od centrum miasta, co sprawia że miejsce idealnie nadaje się do logistyki miejskiej. Dzięki lokalizacji wewnątrz obrębu Warszawy, przyszli najemcy i pracownicy będą mogli skorzystać z doskonale rozwiniętej komunikacji miejskiej.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

TheBalm z centrum logistycznym w Ideal Idea City Park

W Ideal Idea City Park swoje centrum logistyczne otworzy firma kosmetyczna theBalm. Budynek dla najemcy jest już w ostatniej fazie wykończeniowej.

16 września 2020
Budowlany e-commerce: Castorama wprowadza własne automaty paczkowe

Castorama wprowadziła nową opcję dostawy swoich produktów - CastoMaty. Pierwszy z nich został postawiony w Warszawie przy ul. Popularnej.

21 sierpnia 2020
Panattoni rusza z budową City Logistics Warsaw Airport II

Już w sierpniu rozpocznie się budowa kolejnego parku magazynowego Panattoni Europe. Powierzchnia City Logistics Warsaw Airport II wyniesie 9 000 mkw.

11 sierpnia 2020
Cushman & Wakefield