Nowy park miejski w stolicy - City Logistics Warsaw V

03 września 2020

Panattoni wybuduje City Logistics Warsaw V w warszawskim Rembertowie. Deweloper dostarczy 11 000 mkw. powierzchni magazynowej.

Po prawej stronie Wisły powstanie nowa inwestycja Panattoni Europe - City Logistics Warsaw V. Park zlokalizowany będzie w warszawskim Rembertowie. Jego powierzchnia wyniesie ponad 11 047 mkw. Będzie to park miejski z modułami typu SBU (Small Business Units) zaczynającymi się od 1 080 mkw. Budowa obiektu zakończy się w drugim kwartale 2021 roku.

Zapotrzebowanie na powierzchnię typu Small Business Units na warszawskim rynku magazynowym stale rośnie. Panattoni City Logistics Warsaw V to kolejne rozwiązanie z mniejszymi modułami, których na wschodzie stolicy niewiele. Położenie po prawej stronie Wisły to krok w kierunku równowagi dla magazynów zlokalizowanych po tej stronie miasta, dający ciekawą możliwość relokacji pobliskim przedsiębiorcom - komentuje Tomasz Bulej, Młodszy Negocjator w Cushman & Wakefield.

Magazyny w Warszawie

City Logistics Warsaw V położony będzie 10 km od centrum miasta, co sprawia że miejsce idealnie nadaje się do logistyki miejskiej. Dzięki lokalizacji wewnątrz obrębu Warszawy, przyszli najemcy i pracownicy będą mogli skorzystać z doskonale rozwiniętej komunikacji miejskiej.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

TEKNOS nowym najemcą w Hillwood Targówek

TEKNOS, globalny dostawca farb, został nowym najemcą w Hillwood Targówek. Wynajął ponad 5 700 mkw.

20 lipca 2021
Artystyczny najemca w Hillwood Warszawa Targówek

W Hillwood Warszawa Targówek powierzchnię wynajęło Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Zajmie 2 000 mkw. przestrzeni magazynowej.

10 czerwca 2021
Kosmiczny najemca w Ideal Idea City Park

SENER Polska, firma branży inzynierii mechanicznej na rzecz satelitów, została nowym najemcą Ideal Idea City Park.

21 maja 2021
Cushman & Wakefield