Nowy park miejski w stolicy - City Logistics Warsaw V

02 września 2020

Nowy park miejski w stolicy - City Logistics Warsaw V

Spis treści

Panattoni wybuduje City Logistics Warsaw V w warszawskim Rembertowie. Deweloper dostarczy 11 000 mkw. powierzchni magazynowej.

Po prawej stronie Wisły powstanie nowa inwestycja Panattoni Europe - City Logistics Warsaw V. Park zlokalizowany będzie w warszawskim Rembertowie. Jego powierzchnia wyniesie ponad 11 047 mkw. Będzie to park miejski z modułami typu SBU (Small Business Units) zaczynającymi się od 1 080 mkw. Budowa obiektu zakończy się w drugim kwartale 2021 roku.

Zapotrzebowanie na powierzchnię typu Small Business Units na warszawskim rynku magazynowym stale rośnie. Panattoni City Logistics Warsaw V to kolejne rozwiązanie z mniejszymi modułami, których na wschodzie stolicy niewiele. Położenie po prawej stronie Wisły to krok w kierunku równowagi dla magazynów zlokalizowanych po tej stronie miasta, dający ciekawą możliwość relokacji pobliskim przedsiębiorcom - komentuje Tomasz Bulej, Młodszy Negocjator w Cushman & Wakefield.

Magazyny w Warszawie

City Logistics Warsaw V położony będzie 10 km od centrum miasta, co sprawia że miejsce idealnie nadaje się do logistyki miejskiej. Dzięki lokalizacji wewnątrz obrębu Warszawy, przyszli najemcy i pracownicy będą mogli skorzystać z doskonale rozwiniętej komunikacji miejskiej.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Coci E-Motion zwiększa swoje możliwości produkcyjne w Warszawie

Coci E-Motion - polski producent rowerów elektrycznych - w City Logistics Warsaw IV

12 czerwca 2023
Nowy najemca w parku Prologis Park Warsaw Żerań

W nowo wybudowanym budynku parku Prologis na Żeraniu pojawił się nowy najemca. Shim-Pol wynajął ponad 1 000 mkw. powierzchni magazynowej.

28 kwietnia 2022
Worldtech Logistics Poland z nowym magazynem w rejonie Warszawy

Firma Worldtech Logistics Poland sp. z o.o. wynajęła magazyn oraz biuro o powierzchniach równych 2900 mkw., oraz 150 mkw. Przestrzenie wynajęte zostały w budynku należącym do obiektu wchodzącego w skład Centrum logistycznego Panattoni Park Warszawa-Konotopa III. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefild była odpowiedzialna za przeprowadzenie transakcji.

21 lutego 2022
Cushman & Wakefield