Ideal Idea City Park z nowym najemcą. Jest nim Goldenberry

05 sierpnia 2020

Ideal Idea City Park z nowym najemcą. Jest nim Goldenberry

Spis treści

Goldenberry wynajął powierzchnię w warszawskim parku typu SBU - Ideal Idea City Park. Inwestycja przechodzi właśnie przez ostatni etap budowy.

Nowy najemca Ideal Idea City Park zajmuje się kompleksowym podejściem do zarządzania artykułami reklamowymi - od kreacji, przez magazynowanie, aż do dystrybucji. Firma zajmie moduł w czwartej hali w położonej na granicy Warszawy i Raszyna inwestycji Ideal Idea Formad.

Park Ideal Idea City Park daje klientom możliwość wynajęcia mniejszej powierzchni magazynowej niż standardowego, tradycyjnego magazynu. W przeciwieństwie do wielkopowierzchniowych inwestycji projekty SBU cechują się miejską, dobrze wyeksponowaną lokalizacją, położoną w bliskiej odległości od centrum miasta. Ich zaletą jest również dogodny dostęp do transportu publicznego - komentuje Renata Krzyżanowska, Senior Negotiator w firmie Cushman & Wakefield.

Magazyny SBU w Warszawie

Ideal Idea City Park to składające się z czterech budynków centrum logistyczne, które oferować będzie łącznie ponad 17 000 mkw. powierzchni magazynowej. Park położony jest w doskonałej lokalizacji - zaledwie 12 minut od Lotniska Chopina w Warszawie, 18 minut od Dworca Centralnego, w pobliżu drogi ekspresowej S2.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Coci E-Motion zwiększa swoje możliwości produkcyjne w Warszawie

Coci E-Motion - polski producent rowerów elektrycznych - w City Logistics Warsaw IV

12 czerwca 2023
Nowy najemca w parku Prologis Park Warsaw Żerań

W nowo wybudowanym budynku parku Prologis na Żeraniu pojawił się nowy najemca. Shim-Pol wynajął ponad 1 000 mkw. powierzchni magazynowej.

28 kwietnia 2022
Worldtech Logistics Poland z nowym magazynem w rejonie Warszawy

Firma Worldtech Logistics Poland sp. z o.o. wynajęła magazyn oraz biuro o powierzchniach równych 2900 mkw., oraz 150 mkw. Przestrzenie wynajęte zostały w budynku należącym do obiektu wchodzącego w skład Centrum logistycznego Panattoni Park Warszawa-Konotopa III. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefild była odpowiedzialna za przeprowadzenie transakcji.

21 lutego 2022
Cushman & Wakefield