Ideal Idea City Park z nowym najemcą. Jest nim Goldenberry

06 sierpnia 2020

Goldenberry wynajął powierzchnię w warszawskim parku typu SBU - Ideal Idea City Park. Inwestycja przechodzi właśnie przez ostatni etap budowy.

Nowy najemca Ideal Idea City Park zajmuje się kompleksowym podejściem do zarządzania artykułami reklamowymi - od kreacji, przez magazynowanie, aż do dystrybucji. Firma zajmie moduł w czwartej hali w położonej na granicy Warszawy i Raszyna inwestycji Ideal Idea Formad.

Park Ideal Idea City Park daje klientom możliwość wynajęcia mniejszej powierzchni magazynowej niż standardowego, tradycyjnego magazynu. W przeciwieństwie do wielkopowierzchniowych inwestycji projekty SBU cechują się miejską, dobrze wyeksponowaną lokalizacją, położoną w bliskiej odległości od centrum miasta. Ich zaletą jest również dogodny dostęp do transportu publicznego - komentuje Renata Krzyżanowska, Senior Negotiator w firmie Cushman & Wakefield.

Magazyny SBU w Warszawie

Ideal Idea City Park to składające się z czterech budynków centrum logistyczne, które oferować będzie łącznie ponad 17 000 mkw. powierzchni magazynowej. Park położony jest w doskonałej lokalizacji - zaledwie 12 minut od Lotniska Chopina w Warszawie, 18 minut od Dworca Centralnego, w pobliżu drogi ekspresowej S2.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

TEKNOS nowym najemcą w Hillwood Targówek

TEKNOS, globalny dostawca farb, został nowym najemcą w Hillwood Targówek. Wynajął ponad 5 700 mkw.

20 lipca 2021
Artystyczny najemca w Hillwood Warszawa Targówek

W Hillwood Warszawa Targówek powierzchnię wynajęło Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Zajmie 2 000 mkw. przestrzeni magazynowej.

10 czerwca 2021
Kosmiczny najemca w Ideal Idea City Park

SENER Polska, firma branży inzynierii mechanicznej na rzecz satelitów, została nowym najemcą Ideal Idea City Park.

21 maja 2021
Cushman & Wakefield