Dwa warszawskie parki z nowym właścicielem

29 lipca 2020

Panattoni i Marvipol sprzedały dwa warszawskie parki miejskie. Nowym właścicielem został LaSalle Investment Management.

Panattoni oraz Marvipol Development podpisały z LaSalle Investment Management umowę sprzedaży znajdujących się w Warszawie magazynów Citi Logisitcs Warsaw Airport I oraz City Logistics Warsaw II

Sprzedane obiekty to w pełni wynajęte magazyny tzw. "ostatniej mili", czyli znajdujące się w obrębie miasta, ułatwiające transport towarów do końcowego klienta. Obie inwestycje liczą łącznie blisko 25 000 mkw. powierzchni i zostały zakupione za ok. 30 mln euro.

Hale magazynowe w Warszawie

Citi Logisitcs Warsaw Airport I składa się jednej hali magazynowej, liczącej 10 700 mkw. Zlokalizowane na przedmieściach centrum logistyczne jest dopasowane do wymogów klientów z różnych branż i znajduje się tuż przy trasie ekspresowej S2, zaledwie 9 km od centrum miasta oraz 6 km od lotniska.

City Logistics Warsaw II to liczący 13 000 mkw. park logistyczny, położony na warszawskim Żeraniu. Inwestycja zlokalizowana jest 12 km od centrum Warszawy, w pobliżu obwodnicy ekspresowej S8, łączącej się bezpośrednio z autostradą A2.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Panattoni rusza z budową City Logistics Warsaw Airport II

Już w sierpniu rozpocznie się budowa kolejnego parku magazynowego Panattoni Europe. Powierzchnia City Logistics Warsaw Airport II wyniesie 9 000 mkw.

11 sierpnia 2020
Ideal Idea City Park z nowym najemcą. Jest nim Goldenberry

Goldenberry wynajął powierzchnię w warszawskim parku typu SBU - Ideal Idea City Park. Inwestycja przechodzi właśnie przez ostatni etap budowy.

06 sierpnia 2020
Nowa inwestycja w stolicy. Powstanie Hillwood Warszawa Targówek

Hillwood wybuduje nowy park logistyczny na warszawskim Targówku. Będzie liczył ok. 50 000 mkw., a oddanie pierwszej hali planowane jest na trzeci kwartał 2020 r.

12 marca 2020
Cushman & Wakefield