Dwa warszawskie parki z nowym właścicielem

28 lipca 2020

Dwa warszawskie parki z nowym właścicielem

Spis treści

Panattoni i Marvipol sprzedały dwa warszawskie parki miejskie. Nowym właścicielem został LaSalle Investment Management.

Panattoni oraz Marvipol Development podpisały z LaSalle Investment Management umowę sprzedaży znajdujących się w Warszawie magazynów Citi Logisitcs Warsaw Airport I oraz City Logistics Warsaw II

Sprzedane obiekty to w pełni wynajęte magazyny tzw. "ostatniej mili", czyli znajdujące się w obrębie miasta, ułatwiające transport towarów do końcowego klienta. Obie inwestycje liczą łącznie blisko 25 000 mkw. powierzchni i zostały zakupione za ok. 30 mln euro.

Hale magazynowe w Warszawie

Citi Logisitcs Warsaw Airport I składa się jednej hali magazynowej, liczącej 10 700 mkw. Zlokalizowane na przedmieściach centrum logistyczne jest dopasowane do wymogów klientów z różnych branż i znajduje się tuż przy trasie ekspresowej S2, zaledwie 9 km od centrum miasta oraz 6 km od lotniska.

City Logistics Warsaw II to liczący 13 000 mkw. park logistyczny, położony na warszawskim Żeraniu. Inwestycja zlokalizowana jest 12 km od centrum Warszawy, w pobliżu obwodnicy ekspresowej S8, łączącej się bezpośrednio z autostradą A2.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Coci E-Motion zwiększa swoje możliwości produkcyjne w Warszawie

Coci E-Motion - polski producent rowerów elektrycznych - w City Logistics Warsaw IV

12 czerwca 2023
Nowy najemca w parku Prologis Park Warsaw Żerań

W nowo wybudowanym budynku parku Prologis na Żeraniu pojawił się nowy najemca. Shim-Pol wynajął ponad 1 000 mkw. powierzchni magazynowej.

28 kwietnia 2022
Worldtech Logistics Poland z nowym magazynem w rejonie Warszawy

Firma Worldtech Logistics Poland sp. z o.o. wynajęła magazyn oraz biuro o powierzchniach równych 2900 mkw., oraz 150 mkw. Przestrzenie wynajęte zostały w budynku należącym do obiektu wchodzącego w skład Centrum logistycznego Panattoni Park Warszawa-Konotopa III. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefild była odpowiedzialna za przeprowadzenie transakcji.

21 lutego 2022
Cushman & Wakefield