LPP zostaje na dłużej w Tristar Gdańsk

08 lipca 2020

LPP zostaje na dłużej w Tristar Gdańsk

Spis treści

LPP przedłuża umowę najmu w Trójmieście. Dotyczy ona 6 100 mkw. w parku należącym do Tristan Capital Partners i White Star Real Estate - Tristar Gdańsk.

Firma LPP, zajmująca się produkcją i dystrybucją odzieży, przedłużyła swoją umowę najmu w trójmiejskim parku. Umowa dotyczy zajmowanych 6 100 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w Tristar Gdańsk, inwestycji należącej do Tristan Capital Partners i White Star Real Estate. 

Przedłużenie umowy najmu na kolejne lata przez LPP pozwala pozytywnie patrzeć na przyszłość rynku nieruchomości magazynowych i ich rolę w gospodarce, także w wyjątkowych czasach pandemii – komentuje Robert Szafarz, leasing manager w White Star Real Estate.

Magazyny w Trójmieście

Tristar Gdańsk to inwestycja parku logistycznego o powierzchni liczącej niecałe 29 000 mkw. Położona jest nieopodal węzła Rusocin, niecały kilometr od autostrady A1 i obwodnicy Trójmiasta.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Amerykański producent hełmów bojowych z przestrzenią w 7R City Park Gdańsk Airport I

Firma Galvion, specjalizująca się w zaawansowanych systemach wyposażenia taktycznego, wynajęła powierzchnię o wielkości około 3,6 tys. mkw. w 7R City Park Gdańsk Airport I. W tym miejscu zostanie zlokalizowana nie tylko hala do produkcji i montażu hełmów bojowych, lecz także zaplecze zajmujące się obsługą, wsparciem, modernizacją oraz szkoleniami.

19 marca 2024
Panattoni Park Tricity East V: Inwestycja w Regionie Portu Gdańskiego

Panattoni rozwija Panattoni Park Tricity East V o powierzchni 50 000 mkw. w regionie Pomorza z pomocą finansowania w wysokości 32 mln euro od mBanku, umożliwiając firmie Regesta otwarcie największego centrum logistycznego w Polsce.

19 października 2023
NEFAB Packaging Poland rozpoczyna ekspansję na Pomorzu

Zaczyna się nowy rozdział dla NEFAB Packaging Poland, dostawcy kompleksowych rozwiązań logistycznych i opakowaniowych, który właśnie zakończył procedurę wynajmu blisko 11 000 mkw. powierzchni przemysłowo-magazynowej w CTPark Gdańsk Port.

08 sierpnia 2023
Cushman & Wakefield