LPP zostaje na dłużej w Tristar Gdańsk

09 lipca 2020

LPP przedłuża umowę najmu w Trójmieście. Dotyczy ona 6 100 mkw. w parku należącym do Tristan Capital Partners i White Star Real Estate - Tristar Gdańsk.

Firma LPP, zajmująca się produkcją i dystrybucją odzieży, przedłużyła swoją umowę najmu w trójmiejskim parku. Umowa dotyczy zajmowanych 6 100 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w Tristar Gdańsk, inwestycji należącej do Tristan Capital Partners i White Star Real Estate. 

Przedłużenie umowy najmu na kolejne lata przez LPP pozwala pozytywnie patrzeć na przyszłość rynku nieruchomości magazynowych i ich rolę w gospodarce, także w wyjątkowych czasach pandemii – komentuje Robert Szafarz, leasing manager w White Star Real Estate.

Magazyny w Trójmieście

Tristar Gdańsk to inwestycja parku logistycznego o powierzchni liczącej niecałe 29 000 mkw. Położona jest nieopodal węzła Rusocin, niecały kilometr od autostrady A1 i obwodnicy Trójmiasta.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

52 000 mkw. magazynu dla Globalway w Gdańsku

Globalway wynajęło całą powierzchnię w Panattoni Park Tricity East IV. Najemca wprowadzi się już w pierwszym kwartale 2021 roku.

11 września 2020
PEKAES zadomowi się w Panattoni Park Gdańsk Airport

Deweloper rozbudowuje Panattoni Park Gdańsk Airport dla firmy PEKAES. Najemca zajmie 11 500 mkw. magazynu, a wprowadzi się do niego w marcu 2021 roku.

24 sierpnia 2020
Dot2Dot wprowadzi się do 7R Park Gdańsk II

Do parku 7R Park Gdańsk II w Kowalach wprowadzi się firma Dot2Dot. Przeniesie tam swoją gdańską siedzibę już w listopadzie i zajmie ponad 7 500 mkw.

03 lipca 2020
Cushman & Wakefield