LPP zostaje na dłużej w Tristar Gdańsk

09 lipca 2020

LPP przedłuża umowę najmu w Trójmieście. Dotyczy ona 6 100 mkw. w parku należącym do Tristan Capital Partners i White Star Real Estate - Tristar Gdańsk.

Firma LPP, zajmująca się produkcją i dystrybucją odzieży, przedłużyła swoją umowę najmu w trójmiejskim parku. Umowa dotyczy zajmowanych 6 100 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w Tristar Gdańsk, inwestycji należącej do Tristan Capital Partners i White Star Real Estate. 

Przedłużenie umowy najmu na kolejne lata przez LPP pozwala pozytywnie patrzeć na przyszłość rynku nieruchomości magazynowych i ich rolę w gospodarce, także w wyjątkowych czasach pandemii – komentuje Robert Szafarz, leasing manager w White Star Real Estate.

Magazyny w Trójmieście

Tristar Gdańsk to inwestycja parku logistycznego o powierzchni liczącej niecałe 29 000 mkw. Położona jest nieopodal węzła Rusocin, niecały kilometr od autostrady A1 i obwodnicy Trójmiasta.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Dot2Dot wprowadzi się do 7R Park Gdańsk II

Do parku 7R Park Gdańsk II w Kowalach wprowadzi się firma Dot2Dot. Przeniesie tam swoją gdańską siedzibę już w listopadzie i zajmie ponad 7 500 mkw.

03 lipca 2020
Langowski Logistics z kolejną powierzchnią w Gdańsku

Langowski Logistics dobiera przestrzeń w Pomorskim Centrum Logistycznym. Logistyk wynajął 3 500 mkw. powierzchni.

27 maja 2020
C. Hartwig Gdynia najemcą w Pomorskim Centrum Logistycznym

C. Hartwig Gdynia podpisał umowę najmu u Goodmana. Najemca zajmie 5 200 mkw. powierzchni w Pomorskim Centrum Logistycznym.

18 maja 2020
Cushman & Wakefield