LPP zostaje na dłużej w Tristar Gdańsk

09 lipca 2020

LPP zostaje na dłużej w Tristar Gdańsk
LPP przedłuża umowę najmu w Trójmieście. Dotyczy ona 6 100 mkw. w parku należącym do Tristan Capital Partners i White Star Real Estate - Tristar Gdańsk.

Firma LPP, zajmująca się produkcją i dystrybucją odzieży, przedłużyła swoją umowę najmu w trójmiejskim parku. Umowa dotyczy zajmowanych 6 100 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w Tristar Gdańsk, inwestycji należącej do Tristan Capital Partners i White Star Real Estate. 

Przedłużenie umowy najmu na kolejne lata przez LPP pozwala pozytywnie patrzeć na przyszłość rynku nieruchomości magazynowych i ich rolę w gospodarce, także w wyjątkowych czasach pandemii – komentuje Robert Szafarz, leasing manager w White Star Real Estate.

Magazyny w Trójmieście

Tristar Gdańsk to inwestycja parku logistycznego o powierzchni liczącej niecałe 29 000 mkw. Położona jest nieopodal węzła Rusocin, niecały kilometr od autostrady A1 i obwodnicy Trójmiasta.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Frisco.pl najemcą 7R City Flex Gdańsk II

Sklep Frisco.pl wynajął magazyn w Kowalach. Zajął 3 500 mkw. w ramach 7R City Flex Gdańsk II.

11 kwietnia 2022
Operacje e-commerce LPP z magazynu Panattoni Park Tricity South II

LPP, największa firma odzieżowa w regionie CEE, wynajęła 64 000 mkw. w ramach trójmiejskiego parku Panattoni. Operacje na powierzchni rozpoczną się w kwietniu 2022 r.

13 października 2021
Powstanie nowy terminal głębokowodny w Gdańsku - Baltic Hub 3

DCT Gdańsk wybuduje nowy terminal, Baltic Hub 3, który zwiększy jego możliwości przeładunkowe o połowę. Rozpoczęcie prac planowane jest na II połowę 2022 roku.

28 lipca 2021
Cushman & Wakefield