C. Hartwig Gdynia najemcą w Pomorskim Centrum Logistycznym

17 maja 2020

C. Hartwig Gdynia najemcą w Pomorskim Centrum Logistycznym

Spis treści

C. Hartwig Gdynia podpisał umowę najmu u Goodmana. Najemca zajmie 5 200 mkw. powierzchni w Pomorskim Centrum Logistycznym.

C. Hartwig Gdynia, firma działająca na polskim rynku transportu, spedycji i logistyki, wynajęła powierzchnię w parku logistycznym Goodmana. Najemca zajmie 5 200 mkw. w Pomorskim Centrum Logistycznym, z czego 5 050 mkw. to część magazynowa, a 150 mkw. biurowa. 

Po przeprowadzeniu analizy dostępnych powierzchni magazynowych w lokalizacjach, którymi byliśmy zainteresowani, czynniki takie jak: bezpośredni dostęp do terminala, rozwinięta infrastruktura komunikacyjna, dostęp do portu tak w Gdańsku, jak i w Gdyni, oraz dobre warunki PCL, przesądziły o wyborze właśnie tej inwestycji – komentuje Michał Koziński, Kierownik Działu Logistyki Magazynowej C.Hartwig Gdynia S.A.

Magazyny w Trójmieście

Pomorskie Centrum Logistyczne to nowoczesny park logistyczny, którego docelowa powierzchnia wyniesie prawie 500 000 mkw. Na terenie centrum jest możliwość budowy obiektu dostosowanego do własnych wyamagań, a także wprowadzenia Wolnego Obszaru Celnego. Park sąsiaduje z Głębokowodnym Terminalem Kontenerowym (DTC). Leży w odległości ok. 9 km od centrum Gdańska i 5 km od portu morskiego. Od inwestycji jest 16 km do obwodnicy Trójmiasta S6 i 25 km do autostrady A1.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Amerykański producent hełmów bojowych z przestrzenią w 7R City Park Gdańsk Airport I

Firma Galvion, specjalizująca się w zaawansowanych systemach wyposażenia taktycznego, wynajęła powierzchnię o wielkości około 3,6 tys. mkw. w 7R City Park Gdańsk Airport I. W tym miejscu zostanie zlokalizowana nie tylko hala do produkcji i montażu hełmów bojowych, lecz także zaplecze zajmujące się obsługą, wsparciem, modernizacją oraz szkoleniami.

19 marca 2024
Panattoni Park Tricity East V: Inwestycja w Regionie Portu Gdańskiego

Panattoni rozwija Panattoni Park Tricity East V o powierzchni 50 000 mkw. w regionie Pomorza z pomocą finansowania w wysokości 32 mln euro od mBanku, umożliwiając firmie Regesta otwarcie największego centrum logistycznego w Polsce.

19 października 2023
NEFAB Packaging Poland rozpoczyna ekspansję na Pomorzu

Zaczyna się nowy rozdział dla NEFAB Packaging Poland, dostawcy kompleksowych rozwiązań logistycznych i opakowaniowych, który właśnie zakończył procedurę wynajmu blisko 11 000 mkw. powierzchni przemysłowo-magazynowej w CTPark Gdańsk Port.

08 sierpnia 2023
Cushman & Wakefield