C. Hartwig Gdynia najemcą w Pomorskim Centrum Logistycznym

18 maja 2020

C. Hartwig Gdynia podpisał umowę najmu u Goodmana. Najemca zajmie 5 200 mkw. powierzchni w Pomorskim Centrum Logistycznym.

C. Hartwig Gdynia, firma działająca na polskim rynku transportu, spedycji i logistyki, wynajęła powierzchnię w parku logistycznym Goodmana. Najemca zajmie 5 200 mkw. w Pomorskim Centrum Logistycznym, z czego 5 050 mkw. to część magazynowa, a 150 mkw. biurowa. 

Po przeprowadzeniu analizy dostępnych powierzchni magazynowych w lokalizacjach, którymi byliśmy zainteresowani, czynniki takie jak: bezpośredni dostęp do terminala, rozwinięta infrastruktura komunikacyjna, dostęp do portu tak w Gdańsku, jak i w Gdyni, oraz dobre warunki PCL, przesądziły o wyborze właśnie tej inwestycji – komentuje Michał Koziński, Kierownik Działu Logistyki Magazynowej C.Hartwig Gdynia S.A.

Magazyny w Trójmieście

Pomorskie Centrum Logistyczne to nowoczesny park logistyczny, którego docelowa powierzchnia wyniesie prawie 500 000 mkw. Na terenie centrum jest możliwość budowy obiektu dostosowanego do własnych wyamagań, a także wprowadzenia Wolnego Obszaru Celnego. Park sąsiaduje z Głębokowodnym Terminalem Kontenerowym (DTC). Leży w odległości ok. 9 km od centrum Gdańska i 5 km od portu morskiego. Od inwestycji jest 16 km do obwodnicy Trójmiasta S6 i 25 km do autostrady A1.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Lidl buduje centrum dystrybucyjne w Stargardzie

W Stargardzie powstanie nowe centrum dystrybucyjne firmy Lidl. Opiewającą na ponad 195 mln złotych inwestycję zrealizuje ERBUD.

29 sierpnia 2018
Dekpol rozbuduje centrum dystrybucyjne LPP. Podpisano list intencyjny

Dekpol podpisał z LPP list intencyjny dotyczący zamiaru zawarcia umowy na budowę nowego magazynu w centrum dystrybucyjnym w Pruszczu Gdańskim. W ramach rozbudowy powstanie ok. 23 tys. mkw. powierzchni magazynowej oraz ok. 5,5 tys. mkw. powierzchni biurowej.

17 lipca 2018
7R z nowym magazynem w Gdańsku. Wybuduje go Dekpol

7R zawarł z firmą Dekpol umowę o wykonanie nowego magazynu w Gdańsku. Obiekt powstanie w systemie "zaprojektuj i wybuduj" i stanie przy ul. Sąsiedzkiej.

22 czerwca 2018
Cushman & Wakefield