C. Hartwig Gdynia najemcą w Pomorskim Centrum Logistycznym

18 maja 2020

C. Hartwig Gdynia najemcą w Pomorskim Centrum Logistycznym
C. Hartwig Gdynia podpisał umowę najmu u Goodmana. Najemca zajmie 5 200 mkw. powierzchni w Pomorskim Centrum Logistycznym.

C. Hartwig Gdynia, firma działająca na polskim rynku transportu, spedycji i logistyki, wynajęła powierzchnię w parku logistycznym Goodmana. Najemca zajmie 5 200 mkw. w Pomorskim Centrum Logistycznym, z czego 5 050 mkw. to część magazynowa, a 150 mkw. biurowa. 

Po przeprowadzeniu analizy dostępnych powierzchni magazynowych w lokalizacjach, którymi byliśmy zainteresowani, czynniki takie jak: bezpośredni dostęp do terminala, rozwinięta infrastruktura komunikacyjna, dostęp do portu tak w Gdańsku, jak i w Gdyni, oraz dobre warunki PCL, przesądziły o wyborze właśnie tej inwestycji – komentuje Michał Koziński, Kierownik Działu Logistyki Magazynowej C.Hartwig Gdynia S.A.

Magazyny w Trójmieście

Pomorskie Centrum Logistyczne to nowoczesny park logistyczny, którego docelowa powierzchnia wyniesie prawie 500 000 mkw. Na terenie centrum jest możliwość budowy obiektu dostosowanego do własnych wyamagań, a także wprowadzenia Wolnego Obszaru Celnego. Park sąsiaduje z Głębokowodnym Terminalem Kontenerowym (DTC). Leży w odległości ok. 9 km od centrum Gdańska i 5 km od portu morskiego. Od inwestycji jest 16 km do obwodnicy Trójmiasta S6 i 25 km do autostrady A1.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Frisco.pl najemcą 7R City Flex Gdańsk II

Sklep Frisco.pl wynajął magazyn w Kowalach. Zajął 3 500 mkw. w ramach 7R City Flex Gdańsk II.

11 kwietnia 2022
Operacje e-commerce LPP z magazynu Panattoni Park Tricity South II

LPP, największa firma odzieżowa w regionie CEE, wynajęła 64 000 mkw. w ramach trójmiejskiego parku Panattoni. Operacje na powierzchni rozpoczną się w kwietniu 2022 r.

13 października 2021
Powstanie nowy terminal głębokowodny w Gdańsku - Baltic Hub 3

DCT Gdańsk wybuduje nowy terminal, Baltic Hub 3, który zwiększy jego możliwości przeładunkowe o połowę. Rozpoczęcie prac planowane jest na II połowę 2022 roku.

28 lipca 2021
Cushman & Wakefield