Logicor podpisał dwie umowy w Krakowie i Strykowie

12 marca 2020

Logicor podpisał dwie umowy w Krakowie i Strykowie

Spis treści

Do Logicor Kraków wprowadzi się FARO Tekstylia na 3 500 mkw., natomiast Spedimex zostaje w Logicor Stryków i dobiera przestrzeń do prawie 40 000 mkw.

W parkach Logicor w Krakowie i Strykowie pojawiły się dwie nowe umowy najmu. Firma FARO Tekstylia, producent i dystrybutor tekstyliów, wynajęła 3 500 mkw. powierzchni w Logicor Kraków. Z kolei w Logicor Stryków, Spedimex, operator logistyczny, postanowił przedłużyć obecną umowę najmu na ok. 17 000 mkw. i dodatkowo dobrać 22 300 mkw. Łącznie najemca zajmuje prawie 40 000 mkw.

Magazyny w Krakowie i Strykowie

Logicor Kraków to park logistyczny o powierzchni ok. 20 000 mkw. Składa się z jednej hali magazynowej. Park zlokalizowany jest w Skawinie, a w jego pobliżu znajduje się wjazd na autostradę A4.

Logicor Stryków to inwestycja centrum magazynowego, które składa się z trzech nowoczesnych budynków. Łączna powierzchnia parku wynosi ponad 100 000 mkw. Największym atutem tego centrum jest jego lokalizacja przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A2.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

7R City Flex Kraków Airport I oddany do użytku

Deweloper 7R oddał do użytku najnowszy magazyn położony w pobliżu lotniska Kraków-Balice. Obiekt jest już wynajęty w 70%. Jednym z pierwszych najemców jest hurtownia weterynaryjno-zoologiczna Eskulap.

25 stycznia 2024
ELIT Polska z magazynem w Krakowie

LKQ Europe inwestuje w nowy magazyn centralny w Modlniczce koło Krakowa. Jego działalność operacyjna będzie prowadzona przez ELIT Polska.

04 lipca 2022
Generali Real Estate nowym właścicielem 7R Park Kraków

7R sprzedał swój park w Krakowie do Generali Real Estate. Transakcja dotyczy 7R Park Kraków IX, który liczy 33 tys. mkw.

20 grudnia 2021
Cushman & Wakefield