Nowa inwestycja w stolicy. Powstanie Hillwood Warszawa Targówek

11 marca 2020

Nowa inwestycja w stolicy. Powstanie Hillwood Warszawa Targówek

Spis treści

Hillwood wybuduje nowy park logistyczny na warszawskim Targówku. Będzie liczył ok. 50 000 mkw., a oddanie pierwszej hali planowane jest na trzeci kwartał 2020 r.

Niebawem rozpocznie się budowa pierwszej hali w ramach Hillwood Warszawa Targówek. Powierzchnia budynku wyniesie 24 600 mkw. Jak informuje deweloper, jego oddanie planowane jest na trzeci kwartał 2020 roku.

Położenie w okolicy dróg ekspresowych i autostrad czyni park Hillwood Warszawa Targówek bardzo atrakcyjną lokalizacją pod względem logistycznym, natomiast dobra komunikacja miejska i bliskość centrum miasta są ważnym aspektem dla potencjalnych pracowników. Obiekt ten jest nowym, bardzo ciekawym punktem na warszawskiej mapie magazynowej, stanowiącym idealną odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku – mówi Tomasz Bulej, Młodszy Negocjator w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, Cushman & Wakefield.

Magazyny w Warszawie

Hillwood Warszawa Targówek składać się będzie z dwóch budynków magazynowych o łącznej powierzchni ok. 50 000 mkw. Obecnie budowana jest hala o powierzchni 24 600 mkw. Park zlokalizowany będzie przy ul. Bardowskiego na warszawskim Targówku. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z trasą ekspresową S8 i drogami wylotowymi z miasta, w tym z autostradą A2.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Awans w zespole Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych

Tomasz Bulej awansował na pozycję Associate w zespole Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych

09 lipca 2024
Coci E-Motion zwiększa swoje możliwości produkcyjne w Warszawie

Coci E-Motion - polski producent rowerów elektrycznych - w City Logistics Warsaw IV

12 czerwca 2023
Nowy najemca w parku Prologis Park Warsaw Żerań

W nowo wybudowanym budynku parku Prologis na Żeraniu pojawił się nowy najemca. Shim-Pol wynajął ponad 1 000 mkw. powierzchni magazynowej.

28 kwietnia 2022
Cushman & Wakefield