Nowa inwestycja w stolicy. Powstanie Hillwood Warszawa Targówek

12 marca 2020

Hillwood wybuduje nowy park logistyczny na warszawskim Targówku. Będzie liczył ok. 50 000 mkw., a oddanie pierwszej hali planowane jest na trzeci kwartał 2020 r.

Niebawem rozpocznie się budowa pierwszej hali w ramach Hillwood Warszawa Targówek. Powierzchnia budynku wyniesie 24 600 mkw. Jak informuje deweloper, jego oddanie planowane jest na trzeci kwartał 2020 roku.

Położenie w okolicy dróg ekspresowych i autostrad czyni park Hillwood Warszawa Targówek bardzo atrakcyjną lokalizacją pod względem logistycznym, natomiast dobra komunikacja miejska i bliskość centrum miasta są ważnym aspektem dla potencjalnych pracowników. Obiekt ten jest nowym, bardzo ciekawym punktem na warszawskiej mapie magazynowej, stanowiącym idealną odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku – mówi Tomasz Bulej, Młodszy Negocjator w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, Cushman & Wakefield.

Magazyny w Warszawie

Hillwood Warszawa Targówek składać się będzie z dwóch budynków magazynowych o łącznej powierzchni ok. 50 000 mkw. Obecnie budowana jest hala o powierzchni 24 600 mkw. Park zlokalizowany będzie przy ul. Bardowskiego na warszawskim Targówku. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z trasą ekspresową S8 i drogami wylotowymi z miasta, w tym z autostradą A2.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

TEKNOS nowym najemcą w Hillwood Targówek

TEKNOS, globalny dostawca farb, został nowym najemcą w Hillwood Targówek. Wynajął ponad 5 700 mkw.

20 lipca 2021
Artystyczny najemca w Hillwood Warszawa Targówek

W Hillwood Warszawa Targówek powierzchnię wynajęło Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Zajmie 2 000 mkw. przestrzeni magazynowej.

10 czerwca 2021
Kosmiczny najemca w Ideal Idea City Park

SENER Polska, firma branży inzynierii mechanicznej na rzecz satelitów, została nowym najemcą Ideal Idea City Park.

21 maja 2021
Cushman & Wakefield