Nilfisk wprowadza się do Ideal Idea Park V

03 marca 2020

Nilfisk wprowadza się do Ideal Idea Park V

Spis treści

Pierwszy etap budowy Ideal Idea Park V zakończony. Inwestycja została w pełni skomercjalizowana, a ostatnim najemcą jest Nilfisk Polska.

Nilfisk Polska to producent maszyn czyszczących. Firma zdecydowała się wynająć powierzchnię w pierwszym etapie Ideal Idea Park V. 

Nasz nowy partner przywiązywał olbrzymią wagę do każdego szczegółu, ale jest to bardzo pomocne we współtworzeniu projektu. Aranżacja powierzchni magazynowych i biurowych dla Nilfiska była wysoce specjalistyczna - komentuje prezes Ideal Idea Formand Jędrzej Dużyński

Czym są magazyny SBU?

Magazyny typu SBU (czyli Small Business Units) to inwestycje cieszące się rosnącym zainteresowaniem firm operujących na rynku logistycznym i magazynowym. Wpisują się doskonale w potrzeby firm, które rozwijają swój biznes i nie potrzebują większych powierzchni.

W przypadku SBU sukcesem jest zarówno wysoki standard wykończenia, jak i doskonała lokalizacja. Aspekty te sprawiają, że zainteresowanie inwestycjami tego typu, a do takich zalicza się Ideal Idea Park V, dynamicznie rośnie - dodaje Tomasz Bulej, Młodszy Negocjator z Cushman & Wakefield.

Magazyny w Warszawie

ldeal Idea Park V oferuje moduły typu Small Business Unit. Jego powierzchnia obecnie wynosi ponad 11 000 mkw. Położony jest w warszawskiej dzielnicy Okęcie, około 12 minut od lotniska. Park jest bardzo dobrze widoczny z trasy ekspresowej S2. W niedużej odległości od inwestycji znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co zapewnia dogodny dojazd dla pracowników.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Awans w zespole Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych

Tomasz Bulej awansował na pozycję Associate w zespole Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych

09 lipca 2024
Coci E-Motion zwiększa swoje możliwości produkcyjne w Warszawie

Coci E-Motion - polski producent rowerów elektrycznych - w City Logistics Warsaw IV

12 czerwca 2023
Nowy najemca w parku Prologis Park Warsaw Żerań

W nowo wybudowanym budynku parku Prologis na Żeraniu pojawił się nowy najemca. Shim-Pol wynajął ponad 1 000 mkw. powierzchni magazynowej.

28 kwietnia 2022
Cushman & Wakefield