Rozpoczyna się budowa Panattoni Park Tricity South II

28 lutego 2020

Rozpoczyna się budowa Panattoni Park Tricity South II
Panattoni rozwija się w Pruszczu Gdańskim. Niebawem rozpocznie się budowa pierwszych 25 000 mkw. Panattoni Park Tricity South II.

W Pruszczu Gdańskim powstanie Panattoni Park Tricity South II. Deweloper ruszy z budową pierwszej fazy projektu w marcu 2020 r., w ramach której powstanie 25 000 z planowanych 70 000 mkw. Podpisana została juz umowa najmu na 3 500 mkw. powierzchni. Oddanie do użytkowania zapowiadane jest na sierpień 2020 roku. 

Budowana hala skonstruowana jest tak, aby uzyskać certyfikat BREEAM New Construction International na poziomie VERY GOOD.

Magazyny w regionie Trójmiasta

Panattoni Park Tricity South II składać się będzie z dwóch budynków o łącznej powierzchni ok. 70 000 mkw. Park położony będzie nieopodal Pruszcza Gdańskiego - w Bdzieszynie. W sąsiedztwie znajduje się węzeł Rusocin, łączący autostradę A1 z obwodnicą Trójmiasta S6.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

NEFAB Packaging Poland rozpoczyna ekspansję na Pomorzu

Zaczyna się nowy rozdział dla NEFAB Packaging Poland, dostawcy kompleksowych rozwiązań logistycznych i opakowaniowych, który właśnie zakończył procedurę wynajmu blisko 11 000 mkw. powierzchni przemysłowo-magazynowej w CTPark Gdańsk Port.

08 sierpnia 2023
7R nawiązuje współpracę z Rebel

7R, podjął współpracę z Rebel, sklepem z artykułami dla hobbystów gier planszowych. W ramach tej współpracy, obie firmy przejmą obiekt magazynowy o nazwie 7R City Park Gdańsk Airport I.

18 lipca 2023
Frisco.pl najemcą 7R City Flex Gdańsk II

Sklep Frisco.pl wynajął magazyn w Kowalach. Zajął 3 500 mkw. w ramach 7R City Flex Gdańsk II.

11 kwietnia 2022
Cushman & Wakefield