Rozpoczyna się budowa Panattoni Park Tricity South II

27 lutego 2020

Rozpoczyna się budowa Panattoni Park Tricity South II

Spis treści

Panattoni rozwija się w Pruszczu Gdańskim. Niebawem rozpocznie się budowa pierwszych 25 000 mkw. Panattoni Park Tricity South II.

W Pruszczu Gdańskim powstanie Panattoni Park Tricity South II. Deweloper ruszy z budową pierwszej fazy projektu w marcu 2020 r., w ramach której powstanie 25 000 z planowanych 70 000 mkw. Podpisana została juz umowa najmu na 3 500 mkw. powierzchni. Oddanie do użytkowania zapowiadane jest na sierpień 2020 roku. 

Budowana hala skonstruowana jest tak, aby uzyskać certyfikat BREEAM New Construction International na poziomie VERY GOOD.

Magazyny w regionie Trójmiasta

Panattoni Park Tricity South II składać się będzie z dwóch budynków o łącznej powierzchni ok. 70 000 mkw. Park położony będzie nieopodal Pruszcza Gdańskiego - w Bdzieszynie. W sąsiedztwie znajduje się węzeł Rusocin, łączący autostradę A1 z obwodnicą Trójmiasta S6.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Amerykański producent hełmów bojowych z przestrzenią w 7R City Park Gdańsk Airport I

Firma Galvion, specjalizująca się w zaawansowanych systemach wyposażenia taktycznego, wynajęła powierzchnię o wielkości około 3,6 tys. mkw. w 7R City Park Gdańsk Airport I. W tym miejscu zostanie zlokalizowana nie tylko hala do produkcji i montażu hełmów bojowych, lecz także zaplecze zajmujące się obsługą, wsparciem, modernizacją oraz szkoleniami.

19 marca 2024
Panattoni Park Tricity East V: Inwestycja w Regionie Portu Gdańskiego

Panattoni rozwija Panattoni Park Tricity East V o powierzchni 50 000 mkw. w regionie Pomorza z pomocą finansowania w wysokości 32 mln euro od mBanku, umożliwiając firmie Regesta otwarcie największego centrum logistycznego w Polsce.

19 października 2023
NEFAB Packaging Poland rozpoczyna ekspansję na Pomorzu

Zaczyna się nowy rozdział dla NEFAB Packaging Poland, dostawcy kompleksowych rozwiązań logistycznych i opakowaniowych, który właśnie zakończył procedurę wynajmu blisko 11 000 mkw. powierzchni przemysłowo-magazynowej w CTPark Gdańsk Port.

08 sierpnia 2023
Cushman & Wakefield