Ideal Idea Park V z pozwoleniem na użytkowanie

16 stycznia 2020

Ideal Idea Park V z pozwoleniem na użytkowanie

Spis treści

Dwa spośród czterech budynków Ideal Idea Park V są już gotowe i otrzymały pozwolenie na użytkowanie. Ich powierzchnia wynosi łącznie 11 600 mkw.

Spółka Ideal Idea Formad rozpoczęła budowę parku w marcu 2019 roku. Docelowo inwestycja składać się będzie z czterech hal magazynowych, a ich łączna powierzchnia wyniesie ponad 17 000 mkw. Obecnie z pozwoleniem na użytkowanie są już dwa obiekty oferujące 9 000 mkw. magazynu oraz 2 600 mkw. biura. Pierwsza faza projektu została już w pełni skomercjalizowana.

Ideal Idea V to jeden z tzw. Small Business Units (SBU), czyli małych powierzchni biznesowych, które z sukcesem zadebiutowały na rynku warszawskim. Tego typu inwestycje stale zyskują na popularności - głównie z uwagi na rosnącą popularność e-commerce, a także dbałości o pracownika - komentuje Renata Krzyżanowska, Starszy Negocjator w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, Cushman & Wakefield.

Magazyny w Warszawie

ldeal Idea Park V to projekt magazynowy oferujący moduły typu Small Business Unit. Zlokalizowany jest w warszawskiej dzielnicy Okęcie, około 12 minut od lotniska. Jego położenie zapewnia idealną widoczność z trasy ekspresowej S2. Nieopodal znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co zapewnia dogodny dojazd do parku.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Coci E-Motion zwiększa swoje możliwości produkcyjne w Warszawie

Coci E-Motion - polski producent rowerów elektrycznych - w City Logistics Warsaw IV

12 czerwca 2023
Nowy najemca w parku Prologis Park Warsaw Żerań

W nowo wybudowanym budynku parku Prologis na Żeraniu pojawił się nowy najemca. Shim-Pol wynajął ponad 1 000 mkw. powierzchni magazynowej.

28 kwietnia 2022
Worldtech Logistics Poland z nowym magazynem w rejonie Warszawy

Firma Worldtech Logistics Poland sp. z o.o. wynajęła magazyn oraz biuro o powierzchniach równych 2900 mkw., oraz 150 mkw. Przestrzenie wynajęte zostały w budynku należącym do obiektu wchodzącego w skład Centrum logistycznego Panattoni Park Warszawa-Konotopa III. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefild była odpowiedzialna za przeprowadzenie transakcji.

21 lutego 2022
Cushman & Wakefield