Ideal Idea Park V z pozwoleniem na użytkowanie

17 stycznia 2020

Dwa spośród czterech budynków Ideal Idea Park V są już gotowe i otrzymały pozwolenie na użytkowanie. Ich powierzchnia wynosi łącznie 11 600 mkw.

Spółka Ideal Idea Formad rozpoczęła budowę parku w marcu 2019 roku. Docelowo inwestycja składać się będzie z czterech hal magazynowych, a ich łączna powierzchnia wyniesie ponad 17 000 mkw. Obecnie z pozwoleniem na użytkowanie są już dwa obiekty oferujące 9 000 mkw. magazynu oraz 2 600 mkw. biura. Pierwsza faza projektu została już w pełni skomercjalizowana.

Ideal Idea V to jeden z tzw. Small Business Units (SBU), czyli małych powierzchni biznesowych, które z sukcesem zadebiutowały na rynku warszawskim. Tego typu inwestycje stale zyskują na popularności - głównie z uwagi na rosnącą popularność e-commerce, a także dbałości o pracownika - komentuje Renata Krzyżanowska, Starszy Negocjator w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, Cushman & Wakefield.

Magazyny w Warszawie

ldeal Idea Park V to projekt magazynowy oferujący moduły typu Small Business Unit. Zlokalizowany jest w warszawskiej dzielnicy Okęcie, około 12 minut od lotniska. Jego położenie zapewnia idealną widoczność z trasy ekspresowej S2. Nieopodal znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co zapewnia dogodny dojazd do parku.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

MLP Pruszków z nowym najemcą. Jest nim TMM Express

ТММ Express, międzynarodowa firma kurierska, wynajęła 5 000 mkw. w parku logistycznym MLP Pruszków I. W transakcji pośredniczyła firma Cushman & Wakefield.

26 listopada 2018
Nowy park logistyczny w okolicach Warszawy. Ruszyła budowa City Park Ideal IDEA

Ideal Idea rozpoczęła budowę swojego najnowszego parku logistycznego City Park Ideal Idea. Obiekt, który powstanie na granicy Warszawy i Raszyna, będzie liczył 19 500 mkw.

27 listopada 2018
Ruszyła budowa City Logistics Warsaw. Panattoni wmurował kamień węgielny pod inwestycję

Panattoni Europe ruszył z budową kolejnego parku magazynowego. City Logistics Warsaw I powstanie przy ul. Estrady na Bielanach, a jego powierzchnia wyniesie 26 tys. mkw.

26 lipca 2018
Cushman & Wakefield