Ideal Idea Park V z pozwoleniem na użytkowanie

17 stycznia 2020

Dwa spośród czterech budynków Ideal Idea Park V są już gotowe i otrzymały pozwolenie na użytkowanie. Ich powierzchnia wynosi łącznie 11 600 mkw.

Spółka Ideal Idea Formad rozpoczęła budowę parku w marcu 2019 roku. Docelowo inwestycja składać się będzie z czterech hal magazynowych, a ich łączna powierzchnia wyniesie ponad 17 000 mkw. Obecnie z pozwoleniem na użytkowanie są już dwa obiekty oferujące 9 000 mkw. magazynu oraz 2 600 mkw. biura. Pierwsza faza projektu została już w pełni skomercjalizowana.

Ideal Idea V to jeden z tzw. Small Business Units (SBU), czyli małych powierzchni biznesowych, które z sukcesem zadebiutowały na rynku warszawskim. Tego typu inwestycje stale zyskują na popularności - głównie z uwagi na rosnącą popularność e-commerce, a także dbałości o pracownika - komentuje Renata Krzyżanowska, Starszy Negocjator w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, Cushman & Wakefield.

Magazyny w Warszawie

ldeal Idea Park V to projekt magazynowy oferujący moduły typu Small Business Unit. Zlokalizowany jest w warszawskiej dzielnicy Okęcie, około 12 minut od lotniska. Jego położenie zapewnia idealną widoczność z trasy ekspresowej S2. Nieopodal znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co zapewnia dogodny dojazd do parku.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

TEKNOS nowym najemcą w Hillwood Targówek

TEKNOS, globalny dostawca farb, został nowym najemcą w Hillwood Targówek. Wynajął ponad 5 700 mkw.

20 lipca 2021
Artystyczny najemca w Hillwood Warszawa Targówek

W Hillwood Warszawa Targówek powierzchnię wynajęło Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Zajmie 2 000 mkw. przestrzeni magazynowej.

10 czerwca 2021
Kosmiczny najemca w Ideal Idea City Park

SENER Polska, firma branży inzynierii mechanicznej na rzecz satelitów, została nowym najemcą Ideal Idea City Park.

21 maja 2021
Cushman & Wakefield