Trójmiasto z nowym parkiem. Wybudowano 7R City Flex Gdańsk Airport

28 października 2019

Zakończono budowę 7R City Flex Gdańsk Airport. Wspólna inwestycja 7R i Dekpol liczy około 10 000 mkw.

Pod koniec października 7R City Flex Gdańsk Airport uzyskał pozwolenie na użytkowanie - oznacza to, że liczący 10 000 mkw. budynek może oficjalnie rozpocząć działalność. Magazyn powstał w ramach ogólnopolskiej sieci 7R City Flex Last Mile Logistics, która liczy już 4 parki logistyczne. Inwestycję po raz kolejny dla 7R S.A. realizowała firma Dekpol.

Magazyny w Trójmieście

7R City Flex Gdańsk Airport składa się z jednego budynku magazynowego o powierzchni 9 215 mkw. Znajduje się nieopodal pobliżu Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy. Park oddalony jest o 2 km od obwodnicy Trójmiasta, która dalej łączy się z trasą ekspresową S7 oraz S6. Położenie niedaleko Gdańska zapewnia łatwy dostęp do kadry pracowniczej.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Lidl buduje centrum dystrybucyjne w Stargardzie

W Stargardzie powstanie nowe centrum dystrybucyjne firmy Lidl. Opiewającą na ponad 195 mln złotych inwestycję zrealizuje ERBUD.

29 sierpnia 2018
Dekpol rozbuduje centrum dystrybucyjne LPP. Podpisano list intencyjny

Dekpol podpisał z LPP list intencyjny dotyczący zamiaru zawarcia umowy na budowę nowego magazynu w centrum dystrybucyjnym w Pruszczu Gdańskim. W ramach rozbudowy powstanie ok. 23 tys. mkw. powierzchni magazynowej oraz ok. 5,5 tys. mkw. powierzchni biurowej.

17 lipca 2018
7R z nowym magazynem w Gdańsku. Wybuduje go Dekpol

7R zawarł z firmą Dekpol umowę o wykonanie nowego magazynu w Gdańsku. Obiekt powstanie w systemie "zaprojektuj i wybuduj" i stanie przy ul. Sąsiedzkiej.

22 czerwca 2018
Cushman & Wakefield