Trójmiasto z nowym parkiem. Wybudowano 7R City Flex Gdańsk Airport

28 października 2019

Trójmiasto z nowym parkiem. Wybudowano 7R City Flex Gdańsk Airport

Spis treści

Zakończono budowę 7R City Flex Gdańsk Airport. Wspólna inwestycja 7R i Dekpol liczy około 10 000 mkw.

Pod koniec października 7R City Flex Gdańsk Airport uzyskał pozwolenie na użytkowanie - oznacza to, że liczący 10 000 mkw. budynek może oficjalnie rozpocząć działalność. Magazyn powstał w ramach ogólnopolskiej sieci 7R City Flex Last Mile Logistics, która liczy już 4 parki logistyczne. Inwestycję po raz kolejny dla 7R S.A. realizowała firma Dekpol.

Magazyny w Trójmieście

7R City Flex Gdańsk Airport składa się z jednego budynku magazynowego o powierzchni 9 215 mkw. Znajduje się nieopodal pobliżu Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy. Park oddalony jest o 2 km od obwodnicy Trójmiasta, która dalej łączy się z trasą ekspresową S7 oraz S6. Położenie niedaleko Gdańska zapewnia łatwy dostęp do kadry pracowniczej.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Panattoni Park Tricity East V: Inwestycja w Regionie Portu Gdańskiego

Panattoni rozwija Panattoni Park Tricity East V o powierzchni 50 000 mkw. w regionie Pomorza z pomocą finansowania w wysokości 32 mln euro od mBanku, umożliwiając firmie Regesta otwarcie największego centrum logistycznego w Polsce.

19 października 2023
NEFAB Packaging Poland rozpoczyna ekspansję na Pomorzu

Zaczyna się nowy rozdział dla NEFAB Packaging Poland, dostawcy kompleksowych rozwiązań logistycznych i opakowaniowych, który właśnie zakończył procedurę wynajmu blisko 11 000 mkw. powierzchni przemysłowo-magazynowej w CTPark Gdańsk Port.

08 sierpnia 2023
7R nawiązuje współpracę z Rebel

7R, podjął współpracę z Rebel, sklepem z artykułami dla hobbystów gier planszowych. W ramach tej współpracy, obie firmy przejmą obiekt magazynowy o nazwie 7R City Park Gdańsk Airport I.

18 lipca 2023
Cushman & Wakefield