Nowa inwestycja magazynowa w Trójmieście - Panattoni Pruszcz Gdański

09 sierpnia 2019

Nowa inwestycja magazynowa w Trójmieście - Panattoni Pruszcz Gdański
Trójmiejski rynek magazynowy powiększy się niebawem o dodatkowe 75 600 mkw. Wszystko za sprawą nowej inwestycji - Panattoni Pruszcz Gdański. Znajdujący się tuż przy autostradzie A1 park składać się będzie z dwóch hal produkcyjno-magazynowych.

Nowy park Panattoni powstanie w Będzieszynie, nieopodal Pruszcza Gdańskiego. Dwie hale magazynowe o wielkości 49 163 mkw. oraz 26 431 mkw. zwiększą całkowite trójmiejskie portfolio dewelopera do ponad 300 000 mkw. Inwestycja zrealizowana zostanie na 25-ha działce, a budowa parku rozpocznie się już w IV kwartale 2019 roku. 

Magazyny do wynajęcia Gdańsk

Atutem lokalizacji jest doskonałe połączenie zarówno z różnymi regionami Polski, jak i Europą czy światem - najemcy mogą korzystać bowiem z bliskości Portu Gdańskiego.

Pruszcz Gdański to doskonała lokalizacja i okno regionu na cały kraj. Sąsiedztwo autostrady A1 łączy miejscowość na północy z obwodnicą Pomorza, a na południu ciągnie się aż do czeskiej granicy. Ponadto przez południową obwodnicę Trójmiasta, Pruszcz Gdański pozwala dotrzeć do wschodniej części kraju. Dodatkowo miejscowość zapewnia dostęp do sieci kolejowej, która łączy ją z Gdańskiem, Warszawą, Bratysławą i Wiedniem - mówi Marek Dobrzycki, Managing Director z Panattoni Europe.

Powierzchnie magazynowe Trójmiasto

Panattoni Park Pruszcz Gdański to najnowsza inwestycja Panattoni Europe, zlokalizowana w Będzieszynie, tuż obok Węzła Rusocin położonego na autostradzie A1. Park będzie centrum magazynowo-produkcyjno-usługowym z zapleczem socjalno-biurowym o łącznej powierzchni 75 600 mkw.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

NEFAB Packaging Poland rozpoczyna ekspansję na Pomorzu

Zaczyna się nowy rozdział dla NEFAB Packaging Poland, dostawcy kompleksowych rozwiązań logistycznych i opakowaniowych, który właśnie zakończył procedurę wynajmu blisko 11 000 mkw. powierzchni przemysłowo-magazynowej w CTPark Gdańsk Port.

08 sierpnia 2023
7R nawiązuje współpracę z Rebel

7R, podjął współpracę z Rebel, sklepem z artykułami dla hobbystów gier planszowych. W ramach tej współpracy, obie firmy przejmą obiekt magazynowy o nazwie 7R City Park Gdańsk Airport I.

18 lipca 2023
Frisco.pl najemcą 7R City Flex Gdańsk II

Sklep Frisco.pl wynajął magazyn w Kowalach. Zajął 3 500 mkw. w ramach 7R City Flex Gdańsk II.

11 kwietnia 2022
Cushman & Wakefield