Dwie nowe lokalizacje najemcy 7R z branży FMCG

07 sierpnia 2019

Dwie nowe lokalizacje najemcy 7R z branży FMCG

Spis treści

Ponad 8 000 mkw. w parkach 7R Park Kraków i 7R Park Rzeszów wynajął łącznie Famix, dystrybutor artykułów spożywczych. Firma wprowadziła się już do pierwszej, z dostosowanych do jej potrzeb, lokalizacji.

Pierwsza z lokalizacji wybranych przez firmę to znajdujący się w regionie Małopolski 7R Park Kraków. Najemca wynajął w nim ponad 2 900 mkw., a sam budynek został oddany do użytku w czerwcu 2019 roku. 

Na południu Polski zaś wybór padł na znajdujący się tuż przy drodze ekspresowej S19 7R Park Rzeszów. Liczącą 5 000 mkw. powierzchnię deweloper przekaże w październiku.

Deweloper wykazał się elastycznym podejściem i zaprojektował obiekt dostosowany do naszych potrzeb. Nowoczesny magazyn wysokiego składowania ze specjalnie wzmocnioną nośnością posadzki pozwoli nam jeszcze bardziej usprawnić operacje i tym samym umacniać naszą pozycję na rynku – powiedział Stanisław Tarnowski z firmy Famix.

7R Park Rzeszów to planowana inwestycja o wielkości ponad 50 tys. mkw. Park logistyczny będzie składał się z dwóch nowoczesnych budynków, położonych blisko zarówno dróg ekspresowych i autostrad, jak i znajdującego się nieopodal lotniska w stolicy województwa podkarpackiego.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

7R City Flex Kraków Airport I oddany do użytku

Deweloper 7R oddał do użytku najnowszy magazyn położony w pobliżu lotniska Kraków-Balice. Obiekt jest już wynajęty w 70%. Jednym z pierwszych najemców jest hurtownia weterynaryjno-zoologiczna Eskulap.

25 stycznia 2024
ELIT Polska z magazynem w Krakowie

LKQ Europe inwestuje w nowy magazyn centralny w Modlniczce koło Krakowa. Jego działalność operacyjna będzie prowadzona przez ELIT Polska.

04 lipca 2022
Generali Real Estate nowym właścicielem 7R Park Kraków

7R sprzedał swój park w Krakowie do Generali Real Estate. Transakcja dotyczy 7R Park Kraków IX, który liczy 33 tys. mkw.

20 grudnia 2021
Cushman & Wakefield