Dwie nowe lokalizacje najemcy 7R z branży FMCG

08 sierpnia 2019

Ponad 8 000 mkw. w parkach 7R Park Kraków i 7R Park Rzeszów wynajął łącznie Famix, dystrybutor artykułów spożywczych. Firma wprowadziła się już do pierwszej, z dostosowanych do jej potrzeb, lokalizacji.

Pierwsza z lokalizacji wybranych przez firmę to znajdujący się w regionie Małopolski 7R Park Kraków. Najemca wynajął w nim ponad 2 900 mkw., a sam budynek został oddany do użytku w czerwcu 2019 roku. 

Na południu Polski zaś wybór padł na znajdujący się tuż przy drodze ekspresowej S19 7R Park Rzeszów. Liczącą 5 000 mkw. powierzchnię deweloper przekaże w październiku.

Deweloper wykazał się elastycznym podejściem i zaprojektował obiekt dostosowany do naszych potrzeb. Nowoczesny magazyn wysokiego składowania ze specjalnie wzmocnioną nośnością posadzki pozwoli nam jeszcze bardziej usprawnić operacje i tym samym umacniać naszą pozycję na rynku – powiedział Stanisław Tarnowski z firmy Famix.

7R Park Rzeszów to planowana inwestycja o wielkości ponad 50 tys. mkw. Park logistyczny będzie składał się z dwóch nowoczesnych budynków, położonych blisko zarówno dróg ekspresowych i autostrad, jak i znajdującego się nieopodal lotniska w stolicy województwa podkarpackiego.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Nowe inwestycje BIK na horyzoncie. Grupa podsumowuje pierwsze półrocze

Biuro Inwestycji Kapitałowych poinformowało o kolejnych inwestycjach w zakresie rozbudowy swoich obiektów w Sosnowcu i pod Krakowem. Grupa podsumowała również pierwsze półrocze 2018 r. - zanotowała w nim lepsze wyniki niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

05 września 2018
BIK rozbudowuje Śląskie Centrum cogistyczne i rusza z budową nowego parku w Krakowie

Biuro Inwestycji Kapitałowych jest w trakcie rozbudowy Śląskiego Centrum Logistycznego. Wkrótce ruszy również budowa kolejnego centrum logistycznego Kraków III. Zarząd spółki zapewnia, że na półmetku okresu ustalonego w IPO na realizację celów emisyjnych inwestycje realizowane są zgodnie z planem.

09 listopada 2017
Nowy najemca w Goodman Kraków Airport Logistics Centre. SMA wynajęło 14 000 mkw.

Firma SMA Magnetics wynajęła prawie 14 tys. mkw. powierzchni produkcyjno-biurowej w parku logistycznym Goodman Kraków Airport Logistics Centre. W transakcji najemcę reprezentowali Konrad Jacewicz i Michał Sikora z międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield.

18 marca 2019
Cushman & Wakefield