Just In Time kontynuuje współpracę z MLP Group
Polski operator logistyczny przedłużył umowę najmu magazynów w centrum MLP Gliwice. Firma ma teraz do dyspozycji ponad 10 600 mkw. powierzchni.
23 lipca 2019
Deweloper podpisał umowę najmu z Italinox-Polska - przedsiębiorstwem zajmującym się dystrybucją stali nierdzewnej. Firma zajmie 3 510 mkw. powierzchni logistycznej w parku MLP Czeladź, z czego 3 300 mkw. przeznaczone będzie na magazynowanie, a 210 mkw. na część biurową i socjalną. Budynek, do którego wprowadzi sie nowy najemca ma być oddany w październiku 2019 roku.
Park w Czeladzi zlokalizowany jest na terenie Śląska, który należy do najbardziej popularnych regionów magazynowych w naszym kraju. Centrum jest jednocześnie jednym z naszych najnowszych projektów o dużym potencjale do rozbudowy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z nowym najemcą. Duża popularność parku jest m.in. efektem doskonałego skomunikowania z miastami aglomeracji śląskiej. Dodatkowo w niewielkiej odległości od głównego wjazdu znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy, który bardzo ułatwia pracownikom w dostępie do komunikacji miejskiej – podkreślił Piotr Krawczyk, Manager projektów BTS w MLP Group S.A.
MLP Czeladź to park logistyczny, który składa się z 5 budynków. Łącznie oferuje ponad 70 000 mkw. powierzchni najwyższej klasy. Inwestycja położona jest niedaleko skrzyżowania autostrady A4 z drogą ekspresową S1. Leży około 11 km od centrum miasta Katowic.
Polski operator logistyczny przedłużył umowę najmu magazynów w centrum MLP Gliwice. Firma ma teraz do dyspozycji ponad 10 600 mkw. powierzchni.
Heilind Electronics Europe wynajął powierzchnię magazynowo-biurową w ramach Hillwood Mysłowice. Zajał ok. 4 000 mkw. przestrzeni. W transakcji najemcę wspierali eksperci Cushman & Wakefield.
Wiodący dostawca usług i produktów weterynaryjnych – MEDiVET S.A. wprowadził się do parku magazynowego Hillwood Częstochowa Zachód. Nowy najemca zajął 3 385 mkw. powierzchni magazynowej oraz 250 mkw. biurowej.