Jacek Bielawski
Jacek Bielawski

Associate

Porozmawiajmy

Jacek Bielawski

Associate


Jacek pracuje na stanowisku Associate w dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych Cushman & Wakefield.

Zajmuje się przyciąganiem i prowadzaniem projektów inwestycyjnych dla zagranicznych i polskich firm chcących rozwijać się w Polsce. Specjalizuje się szczególnie w rynku Polski Południowej. Jest ekspertem w zakresie zachęt inwestycyjnych oraz pomocy publicznej.  

Jacek posiada doświadczenie na polskim rynku nieruchomości magazynowych i przemysłowych zdobyte w międzynarodowej firmie doradczej w zakresie nieruchomości oraz w sektorze publicznym. Wcześniej był odpowiedzialny za inwestycje w ramach Polskiej Strefy Inwestycji oraz specjalnych stref ekonomicznych w Krakowie oraz współtworzył biuro obsługi inwestora w Małopolsce.


Skontaktuj się ze mną, jeżeli poszukujesz powierzchni na Górnym Śląsku, w Krakowie lub Rzeszowie
Regiony
Po godzinach

Rugby - jest aktywnym zawodnikiem Juvenii Kraków

Zimą lubi jeździć na snowboardzie, a latem na wakeboardzie

Sprawdza wszystkie nowe restauracje, które otwierają się w Krakowie

Artykuły, których autorem jest Jacek Bielawski

Jacek Bielawski
5 trendów na rynku nieruchomości komercyjnych

Inwestorzy, deweloperzy oraz właściciele nieruchomości komercyjnych muszą stale trzymać rękę na plusie. Rynek szybko się zmienia w związku z tym Ci, którzy chcą podejmować trafne decyzje i utrzymać konkurencyjność swoich aktywów, muszą być gotowi na dostosowywanie się do aktualnych trendów. Co takiego czeka rynek nieruchomości komercyjnych w najbliższym czasie? Tym zajmiemy się w tym artykule!

10 czerwca 2024
Jacek Bielawski
7R City Flex Kraków Airport I oddany do użytku

Deweloper 7R oddał do użytku najnowszy magazyn położony w pobliżu lotniska Kraków-Balice. Obiekt jest już wynajęty w 70%. Jednym z pierwszych najemców jest hurtownia weterynaryjno-zoologiczna Eskulap.

25 stycznia 2024
Jacek Bielawski
Co to jest BTO (Built-To-Own) w magazynowaniu?

Odpowiednio dostosowana przestrzeń magazynowa to dla wielu przedsiębiorstw klucz do rynkowego sukcesu. Firmy mogą mieć jednak różne potrzeby w tym zakresie, również bardzo specyficzne, które będą wymagały indywidualnego podejścia. W tym kontekście pojawia się pojęcie magazynów BTO (Build to Own), które są popularne wśród dużych podmiotów. Projekty BTO choć nie są nowością na rynku nieruchomości, wciąż stanowią atrakcyjną alternatywę dla klientów poszukujących dedykowanych inwestycji, niekoniecznie w popularnych lokalizacjach logistycznych. Charakteryzują się one tym, że obiekty są budowane specjalnie dla klienta na własność, a deweloper pełni w tym procesie rolę wykonawczą, przyjmując jednocześnie na siebie szerszą odpowiedzialność niż generalny wykonawca. Odpowiada za cały proces deweloperski, rozpoczynając od planowania, przechodząc przez procedury administracyjne, aż do momentu oddania gotowego obiektu do użytkowania. Jakie ma zalety w magazynowaniu? Serdecznie zachęcamy do poznania szczegółów.

11 września 2023
Cushman & Wakefield