Nowa Wieś
14 czerwca 2024
14:00-15:00

Debata LMM: Stabilizacja jest tuż za rogiem. Jak poruszać się po rynku magazynowym w drugiej połowie 2024 roku?

Logistics Manager Masterclass: Przywództwo w Nowych Czasach

Trudne czasy tworzą silnych ludzi – to niewątpliwie prawda. Menedżerowie i dyrektorzy wykuci w ogniu serii kryzysów powinni nie tylko potrafić uratować procesy i operacje, ale także poprowadzić swój zespół i organizację w nowej rzeczywistości.

Świat ciągłej zmiany i błyskawicznego rozwoju technologicznego dramatycznie potrzebujemy liderów i autorytetów, którzy nie tylko przedstawią holistyczne spojrzenie na usprawnienie łańcuchów dostaw oraz globalne przepływy towarów, ale także nadadzą odpowiedni sens i wagę działaniom każdego ze swoich współpracowników. Dzięki temu zbudują antykruchy dział logistyki oraz wysoce adaptowalny biznes.

Podczas debaty Logistics Manager Masterclass omówimy jak wygląda aktualna sytuacja na rynku magazynowym, jeśli chodzi o dostępność przestrzeni i koszt wynajmu powierzchni?

Jak wdrażać strategie optymalizacji kosztów magazynowania i o czym powinna pamiętać organizacja w kontekście zielonych dyrektyw budynkowych?

Słowem – jak dyrektor logistyki czy członek zarządu odpowiedzialny za operacje powinien poruszać się na rynku magazynowym w drugiej połowie 2024 roku?

Dołącz do liderów logistyki i łańcucha dostaw.

Lokalizacja

Hotel Santa Natura Resort & SPA

Nowa Wieś 31, 96-315

Panelista C&W

Damian Kołata
Partner, Dyrektor Działu Industrial & Logistics w Polsce oraz Dyrektor E-Commerce w regionie CEE
skontaktuj się
Zapisz się
14 czerwca 2024
14:10-15:00
Stabilizacja jest tuż za rogiem. Jak poruszać się po rynku magazynowym w drugiej połowie 2024 roku? Prowadzi: Artur Olejniczak

Partnerzy

Mogą Cię zainteresować...

Wybrane aktualności z rynku, raporty oraz zestawienia

Magazyny nie powiedziały ostatniego słowa

Rok 2023 zanotował drugi najlepszy wynik w historii rynku magazynowego w Polsce pod względem oddanej do użytku powierzchni i trzeci, jeśli chodzi o poziom aktywność najemców.

24 maja 2024
Ile wyniósł wzrost powierzchni magazynowej do obsługi e-commerce w Polsce od 2019 roku?

Rynek e-commerce od 2019 bardzo się rozwinął, a powierzchnia magazynowa dedykowana dla handlu internetowego zwiększyła się aż o 84%.

19 lipca 2022
Magazyn dla E-commerce. Jak wybrać właściwy?

Wraz z rozwojem sprzedaży e-commerce oraz omnichannel stworzenie wydajnego magazynu czy centrum fulfillment staje się coraz większym wyzwaniem. Dedykowane magazyny e-commerce stają się kluczowym ogniwem w łańcuchu dostaw, a stale rosnący popyt zwiększa tempo ich ekspansji.

29 maja 2022
Cushman & Wakefield