Budynek na sprzedaż w Jawczycach

Budynki na sprzedaż Górny Śląsk

Budynek na sprzedaż w Jawczycach
Poszukiwana powierzchnia
5 750 mkw.
Cena

Cechy kluczowe

W sąsiedztwie znajdują się siedziby krajowych i zagranicznych firm znanych marek oraz obiekty magazynowe największych na rynku operatorów powierzchni
Budynki podłączone są do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej i sieci elektrycznej.
Wokół magazynu teren został utwardzony, z odwodnieniem, wyłożony kostką brukową ze zbiornikiem PPOŻ.
Kompleks składa się z dwóch nowoczesnych budynków magazynowo – biurowych klasy A z wysokim standardem wykończenia. Budynki położone są na ogrodzonej działce o łącznej powierzchni 13 798 metrów kwadratowych. Działka ma kształt regularny, zbliżony do wydłużonego trapezu o wymiarach 50x280 m z możliwością racjonalnego zabudowania i zagospodarowania. Hala magazynowa posiada regały wysokiego składowania, jest ogrzewana, doskonale doświetlona z posadzką bezpyłową i z bardzo dobrą izolacja cieplną. Wybudowana została w technologii umożliwiającej wykorzystanie na chłodnie, przetwórstwo owoco-warzywne. Hala posiada 12 doków przeładunkowych oraz plac parkingowy i manewrowy dla TIRów. Powierzchnia biurowa jest w bardzo wysokim standardzie wykończenia, klimatyzowana, z reprezentacyjną recepcją na parterze wraz z dwoma dużymi pomieszczeniami biurowymi, na piętrze. Jest sześć odrębnych pomieszczeń biurowych oraz reprezentacyjna część wspólna. Wydzielone zostało pełne zaplecze socjalne dla personelu.

Lokalizacja

Kompleks oddalony jest o 0,5 km od węzła trasy ekspresowej S2 oraz 5,5 km od węzła autostrady A2. Odległość od Warszawy wynosi ok. 20 km, natomiast od lotniska ok. 23 km. Najbliższy przystanek Warszawskiej Komunikacji Miejskiej ZTM Bronisze znajduje się w odległości ok. 1,2 km na północ od nieruchomości. Obsługuje on linię dzienną nr 713 oraz linię nocną N52. W promieniu 3 km znajdują się dwie stacje kolejowe: Warszawa Gołąbki (1,8 km) oraz Ożarów Mazowiecki (2,8 km).

Bramy i doki

Hala posiada 12 DOK-ów przeładunkowych.

Parking

Przed magazynem zrobiony został plac parkingowy oraz manewrowy (w tym dla TIR-ów).

Powierzchnia biurowa

Powierzchnia biurowa w bardzo wysokim standardzie wykończenia, klimatyzowana, reprezentacyjna recepcja na parterze wraz z dwoma dużymi pomieszczeniami biurowymi, na piętrze 6 odrębnych pomieszczeń biurowych oraz reprezentacyjna część wspólna. Wydzielone pełne zaplecze socjalne dla personelu.

Dane techniczne

Wysokość Siatka słupów Nośność posadzki Tryskacze Klapy dymowe
10 m - 5T

Informacje o regionie

Zasoby
5,3 mln mkw.
Wskaźnik pustostanów
7,1%
W budowie
325 tys. mkw.
Czynsze bazowe
3,70 - 5,50 EUR

Cushman & Wakefield