7R nawiązuje współpracę z Rebel

18 lipca 2023

7R nawiązuje współpracę z Rebel
7R, podjął współpracę z Rebel, sklepem z artykułami dla hobbystów gier planszowych. W ramach tej współpracy, obie firmy przejmą obiekt magazynowy o nazwie 7R City Park Gdańsk Airport I.

Nowe miejsce dla rozwijającego się biznesu

Rozwój firmy Rebel i zwiększona produkcja gier, skutkuje potrzebą większej przestrzeni magazynowej.

„W ostatnich latach intensywnie się rozwijamy i wydajemy coraz więcej gier, więc potrzebujemy miejsca, żeby je wszystkie pomieścić! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z 7R, która pozwoliła nam znaleźć idealne miejsce dla naszego biznesu. Nowy magazyn zapewni nam więcej przestrzeni i lepszą logistykę, dzięki czemu będziemy mogli jeszcze sprawniej realizować zamówienia naszych klientów”  – mówi Paweł Gorczyński, Administration Manager w Rebel.

Elastyczne powierzchnie i strategiczna lokalizacja parku magazynowego

Park magazynowy 7R City Park Gdańsk Airport I to kompleks składający się z trzech hal. Całkowita powierzchnia tego obiektu wynosi około 40,5 tysiąca metrów kwadratowych. Usytuowany jest on w odległości 4 kilometrów od lotniska im. Lecha Wałęsy, zaledwie 800 metrów od zjazdu z trasy S6, 13 kilometrów od centrum Gdańska oraz 25 kilometrów od portu w Gdyni.

Innowacyjne rozwiązania ekologiczne

7R City Park Gdańsk Airport I oferuje elastyczne powierzchnie, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i charakterystyki działalności biznesowej. Hale tego obiektu zostały wyposażone w innowacyjne rozwiązania proekologiczne, co podkreśla zaangażowanie dewelopera w troskę o środowisko naturalne.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

NEFAB Packaging Poland rozpoczyna ekspansję na Pomorzu

Zaczyna się nowy rozdział dla NEFAB Packaging Poland, dostawcy kompleksowych rozwiązań logistycznych i opakowaniowych, który właśnie zakończył procedurę wynajmu blisko 11 000 mkw. powierzchni przemysłowo-magazynowej w CTPark Gdańsk Port.

08 sierpnia 2023
Frisco.pl najemcą 7R City Flex Gdańsk II

Sklep Frisco.pl wynajął magazyn w Kowalach. Zajął 3 500 mkw. w ramach 7R City Flex Gdańsk II.

11 kwietnia 2022
Operacje e-commerce LPP z magazynu Panattoni Park Tricity South II

LPP, największa firma odzieżowa w regionie CEE, wynajęła 64 000 mkw. w ramach trójmiejskiego parku Panattoni. Operacje na powierzchni rozpoczną się w kwietniu 2022 r.

13 października 2021
Cushman & Wakefield