Sweet Gallery w SEGRO Business Park Warsaw, Okęcie

04 lutego 2022

Sweet Gallery w SEGRO Business Park Warsaw, Okęcie

Spis treści

Spółka podpisała umowę najmu na prawie 1 100 mkw powierzchni w SEGRO Business Park Warsaw, Okęcie.

W SEGRO Business Park Warsaw, Okęcie firma Sweet Gallery planuje wykorzystać przestrzeń do przechowywania komponentów do produkcji m.in. lodów, gofrów oraz sosów. Sweet Gallery to spółka, która jest właścicielem kilku franczyzowych sieci gastronomicznych. Umowa najmu została podpisana na około 1 100 mkw. Nowa lokalizacja magazynowa w Warszawie pozwoli Sweet Gallery na dalszy rozwój punktów sprzedaży i wesprze plan dywersyfikacji oferty gastronomicznej. 

SEGRO Business Park Warsaw, Okęcie budzi wielkie zainteresowanie klientów i jest obecnie w pełni wynajęty. Nie dziwi nas to, bo znajduje się w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Polsce, jedynie 20 minut od centrum Warszawy i w małej odległości od lotniska – komentuje Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

Magazyny w Warszawie

Park logistyczno-biznesowy o powierzchni 18 600 mkw z magazynami klasy A, jest położony 9 km od centrum Warszawy i 6 km od Lotniska Chopina. Dodatkowo ma dogodne połączenie z autostradą A2 (Berlin–Moskwa). Z parku jest również dostęp do dróg S7 i S8, który zapewnia sprawny dojazd do innych regionów Polski. 

 

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Coci E-Motion zwiększa swoje możliwości produkcyjne w Warszawie

Coci E-Motion - polski producent rowerów elektrycznych - w City Logistics Warsaw IV

12 czerwca 2023
Nowy najemca w parku Prologis Park Warsaw Żerań

W nowo wybudowanym budynku parku Prologis na Żeraniu pojawił się nowy najemca. Shim-Pol wynajął ponad 1 000 mkw. powierzchni magazynowej.

28 kwietnia 2022
Worldtech Logistics Poland z nowym magazynem w rejonie Warszawy

Firma Worldtech Logistics Poland sp. z o.o. wynajęła magazyn oraz biuro o powierzchniach równych 2900 mkw., oraz 150 mkw. Przestrzenie wynajęte zostały w budynku należącym do obiektu wchodzącego w skład Centrum logistycznego Panattoni Park Warszawa-Konotopa III. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefild była odpowiedzialna za przeprowadzenie transakcji.

21 lutego 2022
Cushman & Wakefield