Dekpol rozbuduje centrum dystrybucyjne LPP. Podpisano list intencyjny

16 lipca 2018

Dekpol rozbuduje centrum dystrybucyjne LPP. Podpisano list intencyjny

Spis treści

Dekpol podpisał z LPP list intencyjny dotyczący zamiaru zawarcia umowy na budowę nowego magazynu w centrum dystrybucyjnym w Pruszczu Gdańskim. W ramach rozbudowy powstanie ok. 23 tys. mkw. powierzchni magazynowej oraz ok. 5,5 tys. mkw. powierzchni biurowej.
"Umowa o roboty budowlane zostanie zawarta do dnia 31 lipca 2018 r. Zakończenie przez emitenta realizacji obiektu ma nastąpić do dnia 30 sierpnia 2019 r. Wartość wynagrodzenia netto emitenta za wykonanie obiektu została ustalona na poziomie ok. 11% skonsolidowanych przychodów grupy kapitałowej emitenta za 2017 r." – podaje komunikat Dekpol S.A.

LPP S.A. to polska firma zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją odzieży. Spółka zarządza czterema markami modowymi: Reserved, House, Cropp, Mohito oraz Sinsay.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Amerykański producent hełmów bojowych z przestrzenią w 7R City Park Gdańsk Airport I

Firma Galvion, specjalizująca się w zaawansowanych systemach wyposażenia taktycznego, wynajęła powierzchnię o wielkości około 3,6 tys. mkw. w 7R City Park Gdańsk Airport I. W tym miejscu zostanie zlokalizowana nie tylko hala do produkcji i montażu hełmów bojowych, lecz także zaplecze zajmujące się obsługą, wsparciem, modernizacją oraz szkoleniami.

19 marca 2024
Panattoni Park Tricity East V: Inwestycja w Regionie Portu Gdańskiego

Panattoni rozwija Panattoni Park Tricity East V o powierzchni 50 000 mkw. w regionie Pomorza z pomocą finansowania w wysokości 32 mln euro od mBanku, umożliwiając firmie Regesta otwarcie największego centrum logistycznego w Polsce.

19 października 2023
NEFAB Packaging Poland rozpoczyna ekspansję na Pomorzu

Zaczyna się nowy rozdział dla NEFAB Packaging Poland, dostawcy kompleksowych rozwiązań logistycznych i opakowaniowych, który właśnie zakończył procedurę wynajmu blisko 11 000 mkw. powierzchni przemysłowo-magazynowej w CTPark Gdańsk Port.

08 sierpnia 2023
Cushman & Wakefield