Dekpol rozbuduje centrum dystrybucyjne LPP. Podpisano list intencyjny

17 lipca 2018

Dekpol rozbuduje centrum dystrybucyjne LPP. Podpisano list intencyjny
Dekpol podpisał z LPP list intencyjny dotyczący zamiaru zawarcia umowy na budowę nowego magazynu w centrum dystrybucyjnym w Pruszczu Gdańskim. W ramach rozbudowy powstanie ok. 23 tys. mkw. powierzchni magazynowej oraz ok. 5,5 tys. mkw. powierzchni biurowej.
"Umowa o roboty budowlane zostanie zawarta do dnia 31 lipca 2018 r. Zakończenie przez emitenta realizacji obiektu ma nastąpić do dnia 30 sierpnia 2019 r. Wartość wynagrodzenia netto emitenta za wykonanie obiektu została ustalona na poziomie ok. 11% skonsolidowanych przychodów grupy kapitałowej emitenta za 2017 r." – podaje komunikat Dekpol S.A.

LPP S.A. to polska firma zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją odzieży. Spółka zarządza czterema markami modowymi: Reserved, House, Cropp, Mohito oraz Sinsay.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Frisco.pl najemcą 7R City Flex Gdańsk II

Sklep Frisco.pl wynajął magazyn w Kowalach. Zajął 3 500 mkw. w ramach 7R City Flex Gdańsk II.

11 kwietnia 2022
Operacje e-commerce LPP z magazynu Panattoni Park Tricity South II

LPP, największa firma odzieżowa w regionie CEE, wynajęła 64 000 mkw. w ramach trójmiejskiego parku Panattoni. Operacje na powierzchni rozpoczną się w kwietniu 2022 r.

13 października 2021
Powstanie nowy terminal głębokowodny w Gdańsku - Baltic Hub 3

DCT Gdańsk wybuduje nowy terminal, Baltic Hub 3, który zwiększy jego możliwości przeładunkowe o połowę. Rozpoczęcie prac planowane jest na II połowę 2022 roku.

28 lipca 2021
Cushman & Wakefield