Dekpol rozbuduje centrum dystrybucyjne LPP. Podpisano list intencyjny

17 lipca 2018

Dekpol podpisał z LPP list intencyjny dotyczący zamiaru zawarcia umowy na budowę nowego magazynu w centrum dystrybucyjnym w Pruszczu Gdańskim. W ramach rozbudowy powstanie ok. 23 tys. mkw. powierzchni magazynowej oraz ok. 5,5 tys. mkw. powierzchni biurowej.
"Umowa o roboty budowlane zostanie zawarta do dnia 31 lipca 2018 r. Zakończenie przez emitenta realizacji obiektu ma nastąpić do dnia 30 sierpnia 2019 r. Wartość wynagrodzenia netto emitenta za wykonanie obiektu została ustalona na poziomie ok. 11% skonsolidowanych przychodów grupy kapitałowej emitenta za 2017 r." – podaje komunikat Dekpol S.A.

LPP S.A. to polska firma zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją odzieży. Spółka zarządza czterema markami modowymi: Reserved, House, Cropp, Mohito oraz Sinsay.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

LPP zostaje na dłużej w Tristar Gdańsk

LPP przedłuża umowę najmu w Trójmieście. Dotyczy ona 6 100 mkw. w parku należącym do Tristan Capital Partners i White Star Real Estate - Tristar Gdańsk.

09 lipca 2020
Dot2Dot wprowadzi się do 7R Park Gdańsk II

Do parku 7R Park Gdańsk II w Kowalach wprowadzi się firma Dot2Dot. Przeniesie tam swoją gdańską siedzibę już w listopadzie i zajmie ponad 7 500 mkw.

03 lipca 2020
Langowski Logistics z kolejną powierzchnią w Gdańsku

Langowski Logistics dobiera przestrzeń w Pomorskim Centrum Logistycznym. Logistyk wynajął 3 500 mkw. powierzchni.

27 maja 2020
Cushman & Wakefield