Ruszyła budowa City Logistics Warsaw. Panattoni wmurował kamień węgielny pod inwestycję

26 lipca 2018

Ruszyła budowa City Logistics Warsaw. Panattoni wmurował kamień węgielny pod inwestycję
Panattoni Europe ruszył z budową kolejnego parku magazynowego. City Logistics Warsaw I powstanie przy ul. Estrady na Bielanach, a jego powierzchnia wyniesie 26 tys. mkw.

Wmurowanie kamienia węgielnego pod inwestycję dewelopera odbyło się w środę, 25 lipca 2018 roku i uczestniczyli w nim zarówno przedstawiciele Panattoni Europe, władz miejskich, jak i pierwszych najemców. Są nimi Frisco.pl (supermarket internetowy) oraz Marcato (producent opakowań do żywności).

Obiekt będzie wyposażony w oświetlenie LED, natomiast na powierzchni dedykowanej Frisco.pl wdrożony zostanie również System Analizy Zagrożeń Krytycznych Punktów Kontroli (HACCP). Jego celem jest nie tylko zapewnienie bezpieczeństwa żywności, lecz również oszacowanie skali zagrożeń związanych z wymaganiami zdrowotnymi. Nowy park Panattoni Europe ma zostać oddany do użytku w październiku 2018 roku.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Coci E-Motion zwiększa swoje możliwości produkcyjne w Warszawie

Coci E-Motion - polski producent rowerów elektrycznych - w City Logistics Warsaw IV

12 czerwca 2023
Nowy najemca w parku Prologis Park Warsaw Żerań

W nowo wybudowanym budynku parku Prologis na Żeraniu pojawił się nowy najemca. Shim-Pol wynajął ponad 1 000 mkw. powierzchni magazynowej.

28 kwietnia 2022
Worldtech Logistics Poland z nowym magazynem w rejonie Warszawy

Firma Worldtech Logistics Poland sp. z o.o. wynajęła magazyn oraz biuro o powierzchniach równych 2900 mkw., oraz 150 mkw. Przestrzenie wynajęte zostały w budynku należącym do obiektu wchodzącego w skład Centrum logistycznego Panattoni Park Warszawa-Konotopa III. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefild była odpowiedzialna za przeprowadzenie transakcji.

21 lutego 2022
Cushman & Wakefield