City Logistics Warsaw II ukończony i w pełni wynajęty

14 lipca 2019

City Logistics Warsaw II ukończony i w pełni wynajęty

Spis treści

Zakończona została budowa nowej inwestycji Panattoni Europe w Warszawie. Powstały budynek magazynowy ma ponad 13 000 mkw. powierzchni logistycznej i jest już w pełni skomercjalizowany.

Zakończyła się budowa Panattoni City Logistics Warsaw II. Obiekt został już w pełni skomercjalizowany, a jego powierzchnia została wynajęta firmom transportowym, spedycyjnym, logistycznym oraz produkcyjnym. To jeden z trzech parków dewelopera typu City Logistics w Warszawie. 

Projekt magazynów miejskich dewelopera obejmuje 5 centrów logistycznych, z czego trzy w Warszawie. City Logistics Warsaw I znajduje się na północy miasta, niecałe 4 km od budowanej drogi ekspresowej S7, natomiast City Logistics Warsaw Airport znajduje sie w sąsiedztwie węzła ,,Opacz", gdzie krzyżują się drogi ekspresowe S2 i S8. Pozostałe dwa parki powstały we Wrocławiu oraz w Łodzi.

Rozwijająca się idea miejskich parków logistycznych – City Logistics Panattoni Europe to doskonała wiadomość dla małych i średnich firm, zwłaszcza działających w obszarze sprzedaży internetowej, lub planujących ją wdrożyć. Obiekty powstają zgodnie z ideą Small Business Unit, kusząc niewielkimi powierzchniami, które można elastycznie łączyć. To właśnie dostosowanie do potrzeb niedużych przedsiębiorstw zapewniło koncepcji City Logistics Parks taką popularność. - komentuje Marek Dobrzycki, Managing Director w Panattoni Europe.

Magazyny w Warszawie

City Logistic Warsaw II składa się z jednego budynku o powierzchni ok. 13 800 mkw. Położony jest w dzielnicy Żerań, ok. 13 kilometrów od cetrum Warszawy. Dzięki swojej lokalizacji obiekt jest idealny pod logistykę wewnątrzmiejską. W pobliżu magazynu znajduje się węzeł trasy ekspresowej S8, która zapewnia doskonałe połączenie z autostradą A2.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Coci E-Motion zwiększa swoje możliwości produkcyjne w Warszawie

Coci E-Motion - polski producent rowerów elektrycznych - w City Logistics Warsaw IV

12 czerwca 2023
Nowy najemca w parku Prologis Park Warsaw Żerań

W nowo wybudowanym budynku parku Prologis na Żeraniu pojawił się nowy najemca. Shim-Pol wynajął ponad 1 000 mkw. powierzchni magazynowej.

28 kwietnia 2022
Worldtech Logistics Poland z nowym magazynem w rejonie Warszawy

Firma Worldtech Logistics Poland sp. z o.o. wynajęła magazyn oraz biuro o powierzchniach równych 2900 mkw., oraz 150 mkw. Przestrzenie wynajęte zostały w budynku należącym do obiektu wchodzącego w skład Centrum logistycznego Panattoni Park Warszawa-Konotopa III. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefild była odpowiedzialna za przeprowadzenie transakcji.

21 lutego 2022
Cushman & Wakefield