City Logistics Warsaw II ukończony i w pełni wynajęty

15 lipca 2019

Zakończona została budowa nowej inwestycji Panattoni Europe w Warszawie. Powstały budynek magazynowy ma ponad 13 000 mkw. powierzchni logistycznej i jest już w pełni skomercjalizowany.

Zakończyła się budowa Panattoni City Logistics Warsaw II. Obiekt został już w pełni skomercjalizowany, a jego powierzchnia została wynajęta firmom transportowym, spedycyjnym, logistycznym oraz produkcyjnym. To jeden z trzech parków dewelopera typu City Logistics w Warszawie. 

Projekt magazynów miejskich dewelopera obejmuje 5 centrów logistycznych, z czego trzy w Warszawie. City Logistics Warsaw I znajduje się na północy miasta, niecałe 4 km od budowanej drogi ekspresowej S7, natomiast City Logistics Warsaw Airport znajduje sie w sąsiedztwie węzła ,,Opacz", gdzie krzyżują się drogi ekspresowe S2 i S8. Pozostałe dwa parki powstały we Wrocławiu oraz w Łodzi.

Rozwijająca się idea miejskich parków logistycznych – City Logistics Panattoni Europe to doskonała wiadomość dla małych i średnich firm, zwłaszcza działających w obszarze sprzedaży internetowej, lub planujących ją wdrożyć. Obiekty powstają zgodnie z ideą Small Business Unit, kusząc niewielkimi powierzchniami, które można elastycznie łączyć. To właśnie dostosowanie do potrzeb niedużych przedsiębiorstw zapewniło koncepcji City Logistics Parks taką popularność. - komentuje Marek Dobrzycki, Managing Director w Panattoni Europe.

Magazyny w Warszawie

City Logistic Warsaw II składa się z jednego budynku o powierzchni ok. 13 800 mkw. Położony jest w dzielnicy Żerań, ok. 13 kilometrów od cetrum Warszawy. Dzięki swojej lokalizacji obiekt jest idealny pod logistykę wewnątrzmiejską. W pobliżu magazynu znajduje się węzeł trasy ekspresowej S8, która zapewnia doskonałe połączenie z autostradą A2.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

TEKNOS nowym najemcą w Hillwood Targówek

TEKNOS, globalny dostawca farb, został nowym najemcą w Hillwood Targówek. Wynajął ponad 5 700 mkw.

20 lipca 2021
Artystyczny najemca w Hillwood Warszawa Targówek

W Hillwood Warszawa Targówek powierzchnię wynajęło Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Zajmie 2 000 mkw. przestrzeni magazynowej.

10 czerwca 2021
Kosmiczny najemca w Ideal Idea City Park

SENER Polska, firma branży inzynierii mechanicznej na rzecz satelitów, została nowym najemcą Ideal Idea City Park.

21 maja 2021
Cushman & Wakefield