Firma Compulocks Logistics EU z nowym magazynem na terenie Warszawy

11 lutego 2022

Firma Compulocks Logistics EU z nowym magazynem na terenie Warszawy

Spis treści

Compulocks Logistics EU sp. z o.o. wynajął 870 mkw. powierzchni magazynowej i 145 mkw. powierzchni biurowej w obiekcie Diamond Business Park Ursus. Klienta reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Firma Compulocks jest dostawcą zabezpieczeń i rozwiązań sprzętowych np. dla tabletów i komputerów. Firmom oferuje wsparcie w zakresie obsługi klientów i wzmocnienia wizerunku marki. Dostawca nawiązał współpracę m.in. z takimi podmiotami jak Apple, Samsung, Facebook, Google, Twitter. Compulocks Brands to rodzina marek, obejmująca Maclocks, Compulocks, ELDMount i inne. 

Firma Compulocks poszukiwała obiektu o wysokim standardzie oraz atrakcyjnej lokalizacji w Warszawie. Diamond Business Park Ursus idealnie wpisuje się w zapotrzebowanie firmy. Dzięki współpracy wszystkich stron zaangażowanych w ten projekt, transakcję udało się przeprowadzić sprawnie i owocnie – komentuje Tomasz Bulej, Negocjator, Cushman & Wakefield. 

Magazyny w Warszawie

Obiekt będący przedmiotem niniejszej transakcji zlokalizowany jest w bardzo atrakcyjnym miejscu pod kątem transportu publicznego, stanowiącego ważny element dla pracowników. Potrzeby firmy Compulocks związane z wielkością powierzchni przeznaczonej do magazynowania towaru, zostały zaopiekowanie w budynku kompleksu Diamond Business Park w Ursusie

Diamond Business Park Ursus DBP to park w całości zarządzany i komercjalizowany przez White Star Real Estate. Stale podejmujemy działania na rzecz podnoszenia standardu naszego projektu, dzięki czemu od lat cieszy się popularnością zarówno wśród obecnych, jak i nowych najemców. Cieszymy się, że Compulocks Logistics EU dołącza do grona najemców Diamond Business Park Ursus. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że transakcja przyniosła obustronną satysfakcję – dodaje Urszula Rasmussen, Head of Industrial Leasing, White Star Real Estate.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Coci E-Motion zwiększa swoje możliwości produkcyjne w Warszawie

Coci E-Motion - polski producent rowerów elektrycznych - w City Logistics Warsaw IV

12 czerwca 2023
Nowy najemca w parku Prologis Park Warsaw Żerań

W nowo wybudowanym budynku parku Prologis na Żeraniu pojawił się nowy najemca. Shim-Pol wynajął ponad 1 000 mkw. powierzchni magazynowej.

28 kwietnia 2022
Worldtech Logistics Poland z nowym magazynem w rejonie Warszawy

Firma Worldtech Logistics Poland sp. z o.o. wynajęła magazyn oraz biuro o powierzchniach równych 2900 mkw., oraz 150 mkw. Przestrzenie wynajęte zostały w budynku należącym do obiektu wchodzącego w skład Centrum logistycznego Panattoni Park Warszawa-Konotopa III. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefild była odpowiedzialna za przeprowadzenie transakcji.

21 lutego 2022
Cushman & Wakefield