Coci E-Motion zwiększa swoje możliwości produkcyjne w Warszawie

12 czerwca 2023

 Coci E-Motion zwiększa swoje możliwości produkcyjne w Warszawie

Spis treści

Coci E-Motion - polski producent rowerów elektrycznych - w City Logistics Warsaw IV

Coci E-Motion, czołowy polski producent rowerów elektrycznych, wynajął ponad 4 200 metrów kwadratowych powierzchni w ramach City Logistics Warsaw IV na Annopolu. Ta inwestycja stanowi kluczowe zaplecze dla warszawskiej fabryki firmy. W procesie poszukiwania lokalizacji i negocjacji warunków najmu, eksperci międzynarodowej agencji doradczej Cushman & Wakefield udzielali wsparcia Coci E-Motion.

Nowoczesne obiekty magazynowe dla Coci E-Motion w ramach City Logistics Warsaw IV 

W Warszawie znajdują się zarówno fabryka rowerów elektrycznych Coci E-Motion, jak i główna siedziba firmy. Kolejnym krokiem w rozwoju na stołecznym rynku było przeniesienie powierzchni magazynowej do obiektu klasy A o najwyższym standardzie w ramach City Logistics Warsaw IV w Annopolu. Coci E-Motion wynajął 4 260 metrów kwadratowych, gdzie składowane będą części do rowerów elektrycznych. Ta inwestycja stanowi istotne zaplecze dla fabryki firmy. Ponadto, firma zyskała dogodną lokalizację w granicach miasta z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej, co zapewnia sprawny dostęp do centrum Warszawy.

"Według prognoz udział elektrycznych jednośladów w całym rynku rowerowym w Polsce w 2026 roku osiągnie poziom 28 proc., a jego wartość wyniesie 2 miliardy złotych. Panattoni dostarczając nowoczesne obiekty przemysłowe, tworzy platformę do rozwoju firm z branży elektromobilności - zarówno rowerowej, jak i samochodowej. Cieszymy się, że poszerzamy nasze portfolio o kolejnego innowacyjnego klienta, który napędza pozytywne zmiany" - powiedziała Karolina Przygoda, Senior Leasing Manager w Panattoni.

Dogodna lokalizacja dla Coci E-Motion na warszawskim Annopolu

Coci E-Motion zyskało lokalizację na warszawskim Annopolu, zaledwie 11 kilometrów od centrum miasta i 2 kilometry od drogi ekspresowej S8, która łączy stolicę z miastami takimi jak Białystok, Łódź i Wrocław. Ta miejska inwestycja zapewnia bliskość pętli tramwajowej oraz bezpośrednie połączenia z innymi dzielnicami, co stanowi kluczową zaletę w kontekście pozyskania pracowników.

"Ta transakcja dowodzi, że portfolio branż poszukujących nowoczesnej powierzchni magazynowo-logistycznej wciąż się rozwija. Dla takich najemców, jak Coci E-Motion, kluczowa jest lokalizacja inwestycji, gwarantująca dostęp do odpowiednio wykwalifikowanej kadry i bliskość strategicznych węzłów komunikacyjnych. Stąd też decyzja naszego klienta o wyborze projektu Panattoni w Annopolu" - skomentował Tomasz Bulej, Starszy Negocjator w Cushman & Wakefield.

 

Szukasz powierzchni magazynowej w Warszawie lub okolicach? Zajrzyj do naszego portfolio!

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Nowy najemca w parku Prologis Park Warsaw Żerań

W nowo wybudowanym budynku parku Prologis na Żeraniu pojawił się nowy najemca. Shim-Pol wynajął ponad 1 000 mkw. powierzchni magazynowej.

28 kwietnia 2022
Worldtech Logistics Poland z nowym magazynem w rejonie Warszawy

Firma Worldtech Logistics Poland sp. z o.o. wynajęła magazyn oraz biuro o powierzchniach równych 2900 mkw., oraz 150 mkw. Przestrzenie wynajęte zostały w budynku należącym do obiektu wchodzącego w skład Centrum logistycznego Panattoni Park Warszawa-Konotopa III. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefild była odpowiedzialna za przeprowadzenie transakcji.

21 lutego 2022
Firma Compulocks Logistics EU z nowym magazynem na terenie Warszawy

Compulocks Logistics EU sp. z o.o. wynajął 870 mkw. powierzchni magazynowej i 145 mkw. powierzchni biurowej w obiekcie Diamond Business Park Ursus. Klienta reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

11 lutego 2022
Cushman & Wakefield