Emilia Fluderska
Emilia Fluderska

Młodszy Negocjator

Porozmawiajmy

Emilia Fluderska

Młodszy Negocjator


Emilia jest Młodszym Negocjatorem w dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych Cushman & Wakefield.

Odpowiedzialna jest za wynajem powierzchni magazynowych i przemysłowych, a także poszukiwanie i utrzymywanie kontaktów z nowymi klientami, najemcami oraz deweloperami w regionie Trójmiasta.

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Sopocie na kierunku Ekonomia oraz ukończyła studia podyplomowe na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni kierunek Logistyka. Wcześniejsze doświadczenie zdobywała jako asystentka Działu Handlowego oraz specjalista ds. najmu w firmie FlatsForRent.


Skontaktuj się ze mną, jeżeli poszukujesz powierzchni magazynowej w Trójmieście.
Regiony
Po godzinach

Promuje healthy lifestyle oraz świadomą suplementacje

Dzień musi zacząć się dobrą herbatą

Jeśli wakacje to tylko tam, gdzie świeci słońce

Artykuły, których autorem jest Emilia Fluderska

Emilia Fluderska
Panattoni Park Tricity East V: Inwestycja w Regionie Portu Gdańskiego

Panattoni rozwija Panattoni Park Tricity East V o powierzchni 50 000 mkw. w regionie Pomorza z pomocą finansowania w wysokości 32 mln euro od mBanku, umożliwiając firmie Regesta otwarcie największego centrum logistycznego w Polsce.

19 października 2023
Emilia Fluderska
Co składa się na całkowity koszt wynajmu magazynu?

Przestrzeń staje się cennym towarem, a wynajem magazynu to niezwykle istotne zagadnienie dla wielu przedsiębiorstw. Bez względu na branżę, w której działa firma, potrzeba odpowiedniej przestrzeni do przechowywania towarów, komponentów lub inwentarza jest nieodłącznym elementem efektywnego łańcucha dostaw. Wybór odpowiedniej powierzchni magazynowej jest nie lada wyzwaniem. A jakie są rzeczywiste koszty wynajmu magazynu? Jakie czynniki wpływają na ceny? Odpowiedź w poniższym artykule!

28 sierpnia 2023
Emilia Fluderska
7R nawiązuje współpracę z Rebel

7R, podjął współpracę z Rebel, sklepem z artykułami dla hobbystów gier planszowych. W ramach tej współpracy, obie firmy przejmą obiekt magazynowy o nazwie 7R City Park Gdańsk Airport I.

18 lipca 2023
Cushman & Wakefield