Awans w zespole Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych

09 lipca 2024

Awans w zespole Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych

Spis treści

Tomasz Bulej awansował na pozycję Associate w zespole Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych

Tomasz Bulej z Cushman & Wakefield związany jest już od 5 lat. Odpowiada za wynajem powierzchni magazynowych i przemysłowych, a także utrzymywanie kontaktów z deweloperami i najemcami na Mazowszu.

„Awans Tomka to najlepszy dowód na jego duży wkład w sukcesy zespołu agencji powierzchni magazynowo-logistycznej Cushman & Wakefield Industrial.pl. To również potwierdzenie jego skuteczności w doradztwie magazynowo-logistycznym obejmującym nie tylko standardowe usługi brokerskie, lecz również szerszy zakres dedykowanych matryc i analiz logistycznych, które nasi Klienci bardzo doceniają. Tomasz z dużą otwartością i ogromem energii podchodzi do realizacji postawionych przed nim celów. Jest w tym niezwykle skuteczny, a przy tym wyróżnia się jako gracz zespołowy. Cieszę się, że tak świetni eksperci, jak Tomek, wykorzystują swój potencjał w Cushman & Wakefield”, mówi Damian Kołata, Partner, Head of Industrial & Logistics Agency Poland, Head of E-Commerce CEE, Cushman & Wakefield.

Wśród transakcji, w których, z ramienia Cushman & Wakefield, uczestniczył Tomasz Bulej, warto wymienić np. najem firmy Dr. Max w DL Invest Teresin, Medima w Ideal Idea City Park, Bayer w P3 Błonie oraz Coci E-motion w City Logistics Warsaw IV. Wcześniejsze doświadczenie Tomasz zdobywał w branży farmaceutycznej, w firmach takich jak Pfizer i Teva.

Ukończył studia na kierunku Turystyka i Rekreacja na Akademii Wychowania Fizycznego oraz studia podyplomowe w zakresie Psychologii biznesu dla menadżerów na Akademii Leona Koźmińskiego.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Coci E-Motion zwiększa swoje możliwości produkcyjne w Warszawie

Coci E-Motion - polski producent rowerów elektrycznych - w City Logistics Warsaw IV

12 czerwca 2023
Nowy najemca w parku Prologis Park Warsaw Żerań

W nowo wybudowanym budynku parku Prologis na Żeraniu pojawił się nowy najemca. Shim-Pol wynajął ponad 1 000 mkw. powierzchni magazynowej.

28 kwietnia 2022
Worldtech Logistics Poland z nowym magazynem w rejonie Warszawy

Firma Worldtech Logistics Poland sp. z o.o. wynajęła magazyn oraz biuro o powierzchniach równych 2900 mkw., oraz 150 mkw. Przestrzenie wynajęte zostały w budynku należącym do obiektu wchodzącego w skład Centrum logistycznego Panattoni Park Warszawa-Konotopa III. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefild była odpowiedzialna za przeprowadzenie transakcji.

21 lutego 2022
Cushman & Wakefield