Dział powierzchni przemysłowych I logistycznych Cushman & Wakefield wzmacnia rynki Górnego Śląska i Warszawy

14 grudnia 2017

Dział powierzchni przemysłowych I logistycznych Cushman & Wakefield wzmacnia rynki Górnego Śląska i Warszawy

Spis treści

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku oraz w związku z coraz większą liczbą projektów realizowanych na rzecz klientów w całej Polsce do działu powierzchni przemysłowych i logistycznych międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield dołączyli: Aleksandra Bartmińska-Strawa, Konrad Jacewicz i Renata Krzyżanowska. Aleksandra Bartmińska-Strawa będzie odpowiedzialna za rozwój nowego biura działu w Katowicach.

Zdecydowaliśmy się uzupełnić dział powierzchni magazynowych i logistycznych ekspertami, którzy doskonale znają rynki Górnego Śląska i Warszawy. Chcemy być jeszcze bliżej naszych klientów i oferować im rozwiązania dopasowane do ich potrzeb. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Oli, Konrada i Renaty umocnimy swoją pozycję na tych kluczowych rynkach – powiedziała, Joanna Sinkiewicz, Partner, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych w Cushman & Wakefield Polska.

Aleksandra Bartmińska-Strawa dołączyła do Cushman & Wakefield na stanowisku Negocjator. Aleksandra jest związana z rynkiem nieruchomości komercyjnych od 2007 roku. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w Górnośląskim Parku Przemysłowym, zdobywając doświadczenie w komercjalizacji powierzchni magazynowych. Przez ostatnie siedem lat pracowała w ING Banku Śląskim na stanowisku Starszego Specjalisty ds. Nieruchomości, gdzie była odpowiedzialna za optymalizację portfela nieruchomości należących do ING Banku oraz komercjalizowanie i administrowanie budynkiem Chorzowska 50 w Katowicach. Aleksandra ukończyła podyplomowe studia wyceny i gospodarki nieruchomościami na Uniwersytecie Śląskiem oraz podyplomowe studia - Zarządzanie Projektem na Uniwersytecie Ekonomicznym. Jest licencjonowanym zarządcą nr 25829 i pośrednikiem w obrocie nieruchomościami nr 20403.

Konrad Jacewicz objął stanowisko Starszego Negocjatora. Konrad będzie odpowiedzialny za wynajem powierzchni magazynowych i przemysłowych, utrzymywanie kontaktów z deweloperami i najemcami, doradztwo na rzecz klientów oraz nadzór nad projektami prowadzonymi w Polsce Południowej. Jego kluczowymi rynkami będą Górny Śląsk, Kraków i Rzeszów. Konrad zdobywał doświadczenie zawodowe pracując m.in. w MLP Group S.A. jako Development Manager odpowiedzialny za powierzchnie magazynowe w Poznaniu oraz Wrocławiu. Wcześniej, w Cushman & Wakefield odpowiadał za rynki Dolnego i Górnego Śląska, a w agencji nieruchomości Maxon Sp. z o.o. pracował jako Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami. Konrad jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, na którym ukończył studia podyplomowe z zakresu Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami, Rzeczoznawstwa Majątkowego oraz Zarządzania Nieruchomościami. Jest także dyplomowanym Specjalistą Komercyjnych Inwestycji CCIM.

Renata Krzyżanowska objęła stanowisko Negocjatora. Renata posiada ponad ośmioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Ostatnio pracowała dla firmy Maxon Nieruchomości, gdzie doradzała w transakcjach najmu na rynku powierzchni magazynowych na terenie Warszawy i okolic. Renata jest absolwentem Wyższej Szkoły im. Bogdana Jańskiego w Warszawie.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Cushman & Wakefield