Prawie 40 000 mkw, zajmą firmy z branży home decor, w P3 Błonie

26 listopada 2021

Prawie 40 000 mkw, zajmą firmy z branży home decor, w P3 Błonie

Spis treści

Homla - przedłuża najem u P3 - zajmie prawie 22 000 mkw. w nowym magazynie w podwarszawskim Parku P3 Błonie.

P3 rozpoczęło budowę drugiej części magazynu 17, w P3 Błonie Park, który zajmuje powierzchnię ponad 21 383 mkw. i zostanie zajęty przez markę Homla, która dostarcza produkty wyposażenia wnętrz w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Nowy obiekt firmy Homla będzie pełnił funkcję magazynu centralnego, z którego można realizować dostawy do stacjonarnych sklepów w centrach handlowych oraz zamówienia online od klientów indywidualnych. 

Eko magazyny

Inwestycja zostanie wybudowana zgodnie z wymogami certyfikacji BREEAM, osiągając bardzo dobry poziom. Podczas jego realizacji zostanie wykorzystany panel z rdzeniem PIR, który może skutecznie izolować czynniki zewnętrzne. W magazynie zainstalowane zostanie energooszczędne oświetlenie LED z systemem automatycznego sterowania. W budynku znajdzie się również urządzenie do odzyskiwania wody.

Park P3 Błonie to doskonałe miejsce na ulokowanie biznesu, a inwestycje położone w tym regionie, tj. na zachód od Warszawy, cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony najemców. Dostęp do rozbudowanej infrastruktury i głównych arterii komunikacyjnych powoduje, że klienci coraz częściej wybierają magazyny zlokalizowane w drugiej strefie stolicy. Katalizatorem tej decyzji są dodatkowo korzyści finansowe – stawki najmu poza administracyjnymi granicami Warszawy są odpowiednio niższe. – komentuje Renata Krzyżanowska Associate w Cushman & Wakefield

Park P3 Błonie położony jest 27 kilometrów na zachód od Warszawy, u zbiegu drogi krajowej 92 i autostrady A2 (będącej częścią europejskiej trasy tranzytowej E30). Na inwestycje składa się z 14 budynków, oprócz typowej powierzchni magazynowej, znajdują się tam chłodnie, mroźnie oraz centra danych.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Cushman & Wakefield