Logistyka miejska pod lupą ekspertów [WEBINAR]

12 maja 2020

Logistyka miejska pod lupą ekspertów [WEBINAR]

Spis treści

Logistyka miejska jest nadal trudna do jednoznacznego zdefiniowania. Podczas webinaru pt. „Logistyka miejska pod lupą” opowiemy o niej więcej.

Pojęcie logistyki miejskiej jest nadal trudne do jednoznacznego zdefiniowania. By rozwiać wszelkie wątpliwości postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej tej tematyce i podczas nadchodzącego webinaru pt. „Logistyka miejska pod lupą” opowiedzieć o głównych założeniach odróżniających ten segment rynku od tradycyjnej logistyki.

Kompleksowo o logistyce miejskiej

Maciej Szczepański, Business Development Manager z działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych z Cushman & Wakefield, przybliży temat logistyki miejskiej. Opowie na czym polega, przedstawi najnowsze dane, wyjaśni co wyróżnia ten format i jak realizowany jest on za granicą. Nie zabraknie także kwestii dotyczących znaczenia ostatniej mili w procesie logistycznym i odniesienia do branży e-commerce. Podczas spotkania, ekspert opowie także o projektach logistyki miejskiej, które obecnie realizowane są w Polsce oraz jakie są najczęstsze powody skłaniające najemców do podjęcia decyzji o wejściu właśnie w ten format.

Z perspektywy najemcy i dewelopera

Nadchodzący webinar warty jest uwagi także ze względu na swoją formę. Do rozmowy zaproszeni zostali przedstawiciele rynku, w tym Maciej Krawiecki, Head of Leasing z firmy 7R, która w projekcie City Flex Last Mile Logistics jako pierwsza na rynku zaoferowała powierzchnię w tym formacie oraz Sebastian Danek, Dyrektor ds. Transportu w sieci marketów EURO RTV AGD, która aktywnie korzysta z tego rodzaju nieruchomości magazynowych. Zaproszeni goście ze swojej perspektywy przedstawią potencjał logistyki miejskiej. Panel dyskusyjny poprowadzi Maciej Szczepański z Cushman & Wakefield.

Zaproszeni goście będą dyskutować o przyszłości logistyki miejskiej także w kontekście sytuacji ekonomicznej wywołanej Covid-19.

Słuchacze będą mieli możliwość zadawania pytań wszystkim ekspertom.

Webinar odbędzie się w środę, 20 maja 2020 o godzinie 14:00.

Zarejestruj się i weź udział

Dodatkowe informacje pod adresem mailowym: poland.industrial@cushwake.com

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Cushman & Wakefield