Urszula Rasmussen

Starszy Negocjator

Porozmawiajmy

Urszula jest Starszym Negocjatorem w dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych Cushman & Wakefield.

Odpowiada za kontakty biznesowe z najemcami i właścicielami obiektów magazynowych, negocjowanie umów najmu oraz przygotowywanie analiz rynku powierzchni magazynowych w Warszawy oraz okolicach Białegostoku i Lublina.

Urszula ukończyła studia na wydziale Zarządzania i Marketingu w Wyższej Szkole Handlowej w Warszawie, studia podyplomowe w zakresie logistyki i łańcuchu dostaw na SGH, zarządzania nieruchomościami na SGGW oraz w zakresie pośrednictwa na Uczelni Łazarskiego. Posiada licencje zarządcy i pośrednika.

Posługuje się biegle językiem angielskim. Urszula ma wiele lat doświadczenia w branży nieruchomości komercyjnych, które zdobywała w firmach Sharman Church, Goodman, JLL, Dachser, Chep Polska.


Skontaktuj się ze mną, jeżeli poszukujesz powierzchni w okolicach Warszawy, Kielcach oraz Polsce Wschodniej
Regiony
Po godzinach

Kocha zwierzęta (dlatego ma kota!)

Sposób na relaks? Muzyka i film

Podróże, zwiedzanie i wycieczki to jej drugie imię

Interesuje się modą i aranżacją wnętrz

Nieruchomości, którymi opiekuje się Urszula Rasmussen

Artykuły, których autorem jest Urszula Rasmussen

Nowy najemca Gate One Business Park. Jest nim Johnson Health Tech

Johnson Health Tech, producent sprzętu sportowego, podpisał umowę najmu ponad 1 500 mkw. w kompleksie magazynowo-biurowym Gate One Business Park w Warszawie. Negocjacje w imieniu właściciela obiektu prowadziła firma Panattoni Europe, natomiast najemcę reprezentowała Urszula Rasmussen z międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield.

25 kwietnia 2019
Rusza realizacja 7R Park Warsaw West I

Na terenie 7R Park Warsaw West I powstaną dwa nowoczesne obiekty klasy A o łącznej powierzchni 16 500 mkw. Pierwszy z nich, mający 9 200 mkw., został już wynajęty przez jednego z największych operatorów logistycznych w kraju specjalizującego się w przesyłkach kurierskich.

10 kwietnia 2019
HiKOKI zostaje w Ursus Logistics Center

Firma HiKOKI (dawniej Hitachi) przedłużyła umowę najmu powierzchni magazynowo-biurowej w parku Ursus Logistics Center. Japoński koncern technologiczny zajmuje w tej inwestycji powierzchnię przekraczającą łącznie 2 300 mkw. Najemcę podczas renegocjacji kontraktu reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

20 grudnia 2018
Cushman & Wakefield