Urszula Rasmussen

Starszy Negocjator

Porozmawiajmy

Urszula jest Starszym Negocjatorem w dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych Cushman & Wakefield.

Odpowiada za kontakty biznesowe z najemcami i właścicielami obiektów magazynowych, negocjowanie umów najmu oraz przygotowywanie analiz rynku powierzchni magazynowych w Warszawy oraz okolicach Białegostoku i Lublina.

Urszula ukończyła studia na wydziale Zarządzania i Marketingu w Wyższej Szkole Handlowej w Warszawie, studia podyplomowe w zakresie logistyki i łańcuchu dostaw na SGH, zarządzania nieruchomościami na SGGW oraz w zakresie pośrednictwa na Uczelni Łazarskiego. Posiada licencje zarządcy i pośrednika.

Posługuje się biegle językiem angielskim. Urszula ma wiele lat doświadczenia w branży nieruchomości komercyjnych, które zdobywała w firmach Sharman Church, Goodman, JLL, Dachser, Chep Polska.


Skontaktuj się ze mną, jeżeli poszukujesz powierzchni w okolicach Warszawy, Kielcach oraz Polsce Wschodniej
Regiony
Po godzinach

Kocha zwierzęta (dlatego ma kota!)

Sposób na relaks? Muzyka i film

Podróże, zwiedzanie i wycieczki to jej drugie imię

Interesuje się modą i aranżacją wnętrz

Artykuły, których autorem jest Urszula Rasmussen

Czy ekologiczny transport intermodalny wpłynie na rynek magazynowy?

Od firm transportowych, podobnie jak od deweloperów powierzchni przemysłowych, coraz cześciej wymaga się rozwiązań pro-ekologicznych. Jak działa transport intermodalny w integracji z rynkiem magazynowym?

28 sierpnia 2019
Negocjacje warunków najmu. Jak obniżyć czynsz za magazyn?

Rynek magazynowy w Polsce daje duże możliwości wyboru odpowiedniej powierzchni magazynowej do wynajęcia, a możliwe do uzyskania czynsze najmu wciąż należą do najniższych w Europie. Aby uzyskać optymalny dla naszej firmy czynsz, należy pamiętać jednak o kilku ważnych aspektach.

24 lipca 2019
Panattoni Park Lublin II już z pierwszym najemcą

Firma Varroc Lighting Systems wynajęła ponad 25 270 mkw. nowoczesnej powierzchni logistycznej w drugim projekcie dewelopera w Lublinie na wschodzie Polski.

19 lipca 2019
Cushman & Wakefield