Budynek magazynowo-produkcyjny w Rzeszowie

Górny Śląsk, Rzeszów

Budynek magazynowo-produkcyjny w Rzeszowie
Miasto
Rzeszów
Poszukiwana powierzchnia
41 437 mkw.
Cena

Cechy kluczowe

Usytuawany w odległości 3,9 km od głównego dworca kolejowego oraz blisko drogi krajowej nr 94, która łączy miasto z drogą ekspresową S19 i Autostradą.
Nieruchomość posiada dostęp do transportu publicznego co jest niewątpliwym atutem w kontekście dostępu do siły roboczej.
Odległość od S19 to jedynie 4,3 km. Autostrada znajduje się 12.5 km od nieruchmości. Lotnisko Jasionka oddalone jest o 25km.
Nieruchomość składa się z obiektów o zastosowaniu zarówno biurowym, jak i magazynowo-produkcyjnym, oraz niezagospodatowanej działki obok. Kompleks zawiera trzy budynki z przeznaczeniem magazynowym, dwa - produkcyjnym, dwa - biurowym i dwa to łączniki z funkcją magazynowo-techniczno-biurową. Położone są na 4,1 ha działce. Powierzchnie użytkowe: budynki magazynowe - 70 mkw., 343 mkw., 1 574 mkw., budynki produkcyjne - 8 387 mkw., 5 281 mkw. budynki biurowe - 374 mkw., 4 552 mkw., łączniki - 684 mkw., 744 mkw.

Lokalizacja

Kompleks zlokalizowany jest w centralnej części Rzeszowa. Dogodne usytuowanie w odległości 3,9 km od głównego dworca kolejowego oraz bliskość drogi krajowej nr 94, która łączy miasto z drogą ekspresową S19 i autostradą, czyni nieruchomość jeszcze bardziej atrakcyjną dla potencjalnych inwestorów. Bezpośrednie sąsiedztwo składa się głównie z obszaru przemysłowego. W niedalekiej odległości zlokalizowane są nowe osiedla mieszkaniowe. Nieruchomość posiada dostęp do transportu publicznego co jest niewątpliwym atutem w kontekście dostępu do siły roboczej.

Dane techniczne

Wysokość Siatka słupów Nośność posadzki Tryskacze Klapy dymowe
10 m - 5T

Informacje o regionie

Zasoby
4,37 mln mkw.
Wskaźnik pustostanów
5,7%
W budowie
752 tys. mkw.
Czynsze bazowe
3,20 - 3,95 EUR

Cushman & Wakefield