Budynek produkcyjno-biurowy - Żywiec

Górny Śląsk, Żywiec

Budynek produkcyjno-biurowy - Żywiec
Miasto
Żywiec
Poszukiwana powierzchnia
4 865 mkw.
Cena

Cechy kluczowe

Kompleks składa się z obiektu produkcyjno magazynowego, hali produkcyjnej z antresolą i halą wysokiego składowania oraz budynku biurowego
Nieruchomość położona jest 2 km od centrum miasta Żywiec
Obiekt wybudowany jest na 0,8 ha działce
Powierzchnia zabudowy wynosi 4 865 mkw.

Kompleks produkcyjno-biurowy w Żywcu ma powierzchnię użytkową 4 865 mkw. i wybudowany został na działce o powierzchni 8 416 mkw. Zabudowę tworzą 3 bryły:

  • obiekt produkcyjno-magazynowy,
  • hala produkcyjna z antresolą i hala wysokiego składowania
  • oraz budynek administracyjno-biurowy.

Hala magazynowa (2 400 mkw.) podzielona jest na dwie części: produkcyjną (1400 kw.) i magazynową (1 000 mkw.). Powierzchnie przedzielone są ścianą działową z możliwością demontażu w celu uzyskania jednej powierzchni. Obiekt produkcyjno-magazynowy (1 440 mkw.) składa się z hali produkcyjnej (1 000 mkw.), pomieszczenia socjalnego (400 mkw.), sprężarkowni (100 mkw.) oraz kotłowni (90 mkw.).

Budynek administracyjno-biurowy (1 070 mkw.) wyposażony jest w biura i gabinety o powierzchniach od 13 do 70 mkw. i salę konferencyjną. Wszystkie biura i gabinety zawierają infrastrukturę tele-informatyczną. Na parterze znajduje się stołówka i bufet.

Obiekt dysponuje placem manewrowym i obszernym parkingiem na ok. 100 samochodów.

Lokalizacja

Nieruchomość położona jest w odległości ok. 2 km na zachód od centrum Żywca, w dzielnicy przemysłowej, w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu zabudowań dawnej fabryki wtryskarek „PONAR-ŻYWIEC”.

Dojazd do nieruchomości odbywa się od północy ul. Żywiecką, stanowiącą miejski odcinek drogi krajowej nr 69 prowadzącej z Bielska- Białej. Wjazd na teren nieruchomości bezpośrednio z drogi publicznej – ul. Prostej.

Dane techniczne

Wysokość Siatka słupów Nośność posadzki Tryskacze Klapy dymowe
do 6 m Inna 5T

Informacje o regionie

Zasoby
3,38 mln mkw.
Wskaźnik pustostanów
7,3%
W budowie
579 tys. mkw.
Czynsze bazowe
2.90 - 3.60 EUR

Cushman & Wakefield