Stokrotka nowym najemcą w 7R Park Bydgoszcz I

18 stycznia 2022

Stokrotka nowym najemcą w 7R Park Bydgoszcz I
Sieć sklepów reprezentowana przez Cushman & Wakefield wynajęła w 7R Park Bydgoszcz I prawie 3 000 mkw. powierzchni magazynowej.

7R Park Bydgoszcz I całkowitej powierzchni magazynowej posiada 68 731 mkw. Stokrotka zajmie 2 835 mkw. przestrzeni magazynowej i 125 mkw. powierzchni biurowej. Planuje się wprowadzić do nowego budynku już w połowie 2022 r. Przestrzeń zostanie dostosowana do konkretnych wymagań firmy. Spółka, oprócz nowej przestrzeni posiada również nowoczesne centra dystrybucji, własne zaplecze logistyczne i sieć magazynów regionalnych w całej Polsce.

Cieszymy się, że współpraca Cushman & Wakefield z siecią sklepów Stokrotka stale się rozwija. Wraz z jej dynamicznym rozwojem, zwiększa się również zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe. Kolejnym przykładem tego typu transakcji jest umowa najmu z deweloperem 7R w Bydgoszczy, w której najemca zajmie blisko 3 tys. mkw. powierzchni magazynowej dostosowanej do wymogów klienta m.in. w chłodnię - komentuje Kamil Żach, Associate, Cushman & Wakefield

Magazyny w Bydgoszczy

7R Park Bydgoszcz I jest parkiem magazynowy dysponującym dogodnym dojazdem do dróg krajowych, zapewniającym szybkie połączenia z każdą częścią miasta - 6 km do centrum Bydgoszczy. Od Parku jest jedynie 7 km do drogi ekspresowej S10 i 8 km do Portu Lotniczego Bydgoszcz. Park w Bydgoszczy objęty jest certyfikacją BREEAM.

 

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Stokrotka wprowadza się do Fortress Logistics Park Bydgoszcz

Sieć sklepów Stokrotka wynajęła kolejny magazyn, tym razem decydując się na Fortress Logistics Park w Bydgoszczy. Deweloper zapewni jej blisko 6500 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

14 grudnia 2022
Dwa nowe centra logistyczne Zalando w Bydgoszczy

Zalando zbuduje dwa centra logistyczne w Bydgoszczy i jej okolicach. Docelowo planowane jest osiągnięcie powierzchni 240 tys. mkw. i zatrudnienie ponad 4 tys. pracowników.

15 grudnia 2021
Ruszyła budowa 7R Park Bydgoszcz

Nowo budowany 7R Park Bydgoszcz, został objęty certyfikacją BREEAM.

17 listopada 2021
Cushman & Wakefield