CL Kraków II w pełni wynajęty. Ostatnim najemcą jest Quick Turtle

21 października 2020

Quick Turtle wynajął ostatnią wolną powierzchnię w ramach Centrum Logistycznego Kraków II. Najemca zajmie ok. 3 000 mkw.

Nowy najemca pojawił się w Centrum Logistycznym Kraków II. Firma Quick Turtle podpisała umowę najmu z grupą BIK na około 3 000 mkw. przestrzeni, z czego 2 600 mkw. to powierzchnia magazynowa, a 425 mkw. biurowo-socjalna. Park obecnie jest w pełni skomercjalizowany. 

Quick Turtle to firma zajmująca się transportem z całej Unii Europejskiej na Maltę oraz z Malty do innych krajów Unii Europejskiej. 

Magazyny w Krakowie

Centrum Logistyczne Kraków II to inwestycja składająca się z jednej nowoczesnej hali magazynowej o powierzchni około 11 000 mkw. W ramach parku deweloper oferuje moduły typu SBU zaczynające się od 870 mkw. Park połozony jest w przemysłowej dzielnicy Krakowa - Rybitwy. Odległość do wschodniej obwodnicy miasta wynosi raptem 1,5 km.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

InPost otworzy magazyn w City Logistics Kraków I

W parku miejskim Panattoni - City Logistics Kraków I - InPost wynajął ponad 9 000 mkw. W transakcji najemcę reprezentowali eksperci Cushman & Wakefield.

04 listopada 2020
Nowy park miejski w Małopolsce - City Logistics Kraków I

Panattoni wybuduje park miejski w Małopolsce. Pierwszy budynek City Logistics Kraków I ma już najemcę, a gotowy będzie we wrześniu 2021 roku.

01 października 2020
Logicor podpisał dwie umowy w Krakowie i Strykowie

Do Logicor Kraków wprowadzi się FARO Tekstylia na 3 500 mkw., natomiast Spedimex zostaje w Logicor Stryków i dobiera przestrzeń do prawie 40 000 mkw.

13 marca 2020
Cushman & Wakefield